Kaydol

İngilizce Almanca Kursları

Avrupa Lisanları Merkezi location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 6 Ay
Toplam Eğitim Saati: 240 saat

8 AYLIK EĞİTİM PROGRAMLARIMIZDA GENEL İNGİLİZCE YETİŞKİNLERE İLKOKUL ORTAOKUL LİSE VE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL KAMPANYA %30 İNDİRİM UYGULANMAKTA

38,000.00 TL Bu eğitimi %30 indirimle 26,600.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%30 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %30.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

İNGİLİZCE:
İLKÖĞRETİM 3 SINIFTAN ÜNİVERSİTE SON SINIFLARA KADAR VE YETİŞKİNLERE İNGİLİZCE EĞİTİMİ VERMEKTEDİR.
LİSE ÖĞRENCİLERİNİ %30 KAMPANYA : YDT, YDS, YKS DİL KONULARDA UZMAN ÖĞRETMENLERLE CİDDİ EĞİTİM VERİLMEKTEDİR.

ALMANCA:
ALMANCA EĞİTİMİ GENEL ALMANCA VE AİLE BİRLEŞİMİ A1 SINAVINA HAZIRLIK VERMEKTEDİR.
Hepinizin En Önemli Amacı Olan Lisan Öğrenme ve Hayata Atılırken Bunun Avantajlarını Kullanma Konusunda AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ En Büyük Yardımcınız Olacaktır. Sizleri Sıkmadan En Pratik Yöntemle Sıcak Bir Atmosferde Her Seviyeye Uygun Lisan Eğitimi Programlarımızla geleceğe ışık tutacak ekonomik bağımsızlığını kazanacak sosyal yönde her insanla, İngilizce konuşabilecek öğrenciler yetiştirmektedir. Öncelik amacımız globalleşen dünyaya çağdaş insan yetiştirmek, modern olmak ve dünyanın ortak olan İngilizce dilini görsel duyusal sistemde özellikle PRATİK anlayışını benimseterek ve yetişen öğrenciyi modern çağa taşımaktır. Hizmet kalitesini artırmak amacıyla internet ve telefon yardımıyla her an öğretmenlere ulaşabilme imkanı sağlamaktadır.Eğitime yapılan yatırımların boşa çıkmayacağını savunan AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ‘nın ilk hedefi bir bütünlük içinde eğitime yapılan yatırımı bir görev olarak bilmek ve eğitimin her alanını desteklemekdir.
AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ, temelde birçok insanın en çok sorun yaşadığı İngilizce KONUŞMA probleminin çözümüne yeni bir soluk getirmiştir. Alışılan yöntemlerin aksine gramer, kitap, ödev alışkanlıklarını ortadan kaldırarak tamamen konuşma odaklı AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ Genel İngilizce Konuşma Eğitimi ile Türkiye’de bu alanda öncülük yapmıştır.

Eğitimin, kişilerin dil konusundaki ihtiyaçlarına ve amaçlarına göre yapılandırılması gerektiğini düşünen AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ,İnteraktif sınıflarda uyguladığı yeni öğretim metotlarıyla işadamları, öğrenciler, yöneticiler, ev hanımları ya da her yaştan her kişinin eğitim ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.

AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ ihtiyaca yönelik eğitim programları ile hızlı ve etkili bir şekilde çözüme giderek gereksiz zaman kayıplarını da önlemektedir.

1- İnsana ve kaliteye yatırım yapmayı temel almak,kaliteye yatırım öncülüğünde verimli,becerikli insan yetiştirmek.

2- Disiplin kurallarını prensip edinen disiplini güleryüzlülüğüyle tamamlayan halkla ilişkileriyle öğrencileri sıcak bir atmosferde karşılamak.

3- Hızla gelişen teknolojinin getirdiği sürekli değişim ve gelişime dinamik eğitim kadrosu ile cevap vermek.

4- Avrupa Lisanları Merkezi sistemi en güncel yöntemleri kullanarak dil becerilerini konuşma,yazma,okuma gibi önemli fonksiyonları öğrencilerine en hızlı ve kalıcı bir şekilde kazandırmak.

5- Türkiye’nin Avrupa ile entegrasyonunun önem kazanmasıyla bireysel ve kurumsal dil ihtiyacını karşılamak, Avrupa Lisanları Merkezi olmanın farkını yaşatmak.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun