BAYİMİZ OLUN HEM SİZ KAZANIN HEM ÖĞRENCİLER KAZANSIN

05-03-2020

Bi'Dünya Eğitim, bayisi olan kurumlara verilen özel indirim kodu sayesinde hem tüm öğrenciler ve veliler kazanıyor hem de bayilerimiz kazanıyor. Okullar ve kırtasiyeler kurumsal indirim kodunu aldığı zaman bu kodu dershane ve kursa ihtiyacı olan öğrencilerle paylaşırlar. Bu indirim kuponunu alan öğrenciler herhangi bir kursa kayıt olurken %20 indirim kazanırlar. Bu sayede veliler kursalara daha az para ödemiş olur.

Bu işlemde bayinin indirim kodu kullanıldığı için sistem kodun sahibi olan bayinin hesabına, kayıt olunan kursun toplam fiyatı üzerinden %5 prim gönderir. Bu primden vergi kesildiğinde bayi net %4 prim kazanmış olur.

Okullara ve kırtasiyelere verilen özel indirim kuponlarını ihtiyacı olan öğrencilere ulaştırıp onların kurslara ve dershanelere sigortalı ve indirimli kayıt olmasını sağlarken, kendileri de kazanç elde etmiş olurlar. Bu bayilik kazançları öğrencinin Bi'Dünya Eğitim üyesi olan bir eğitim kurumuna kayıt yaptırmasından 15 gün sonra  bayinin iban hesabına otomatik olarak gönderilir.

Okul olarak hemen sizde okul indirim kodunuzu alın, tüm öğrencileriniz dershane ve kurslara indirimli ve sigortalı kayıt olsunlar.

İndirimli Üniversiteye Hazırlık Kursları

İndirimli LGS Hazırlık Kursları

İndirimli İngilizce Kursları

İndimli Sürücü Kursları

İndirimli Kolejler

İndirimli Sanat ve Spor Kursları

İndirimli Anaokulları