DEVLET OKULLARINA BÜYÜK DESTEK, TÜM ÖĞRENCİLERİNİZE TÜM KURSLAR İNDİRİMLİ !

05-03-2020

Bi'Dünya Eğitim olarak, isteyen okullara özel bir indirim kodu veriyoruz. Okula özel olan bu indirim kodunu   kuponlara yazarak okula gönderiyoruz daha sonra okulun indirim kuponu öğrencilere dağıtılıyor. Kurs ve dershanelere okulunun koduyla kayıt yaptıran öğrenci hem indirim kazanıyor hem de kurs süreci sigortalı oluyor.

Okullar, kurumsal indirim kodunu aldığı zaman bu kodu dershane ve kursa ihtiyacı olan öğrencilerle paylaşırlar. Bu indirim kuponunu alan öğrenciler herhangi bir kursa kayıt olurken %20 indirim kazanırlar.Bu sayede veliler kursalara daha az para ödemiş olur.

Bir öğrenci okulunun indirim kuponunu herhangi bir kursa kayıt olacağı sırada kullanırsa hem ekstra indirim alır hem de kurs süresi sigortalı olur. Öğrenci kursa okulun kodunu kullanrak kayıt olduğu zaman bu kayıt raporu okuluna mail olarak bildirilir. Yani okullar yıl sonunda kendi özel indirim kuponlarından kaç öğrenci faydalanmış rapor olarak takip edebilirler.

Okul yetkilisi dilerse okulunun paneline girerek öğrencilerin hangi kurslara kayıt olduğunu ve ne kadar indirim aldığına dair detayları da kendi hesabından görebilir, rapor olarak alabilir.

Okul olarak hemen sizde okul indirim kodunuzu alın, tüm öğrencileriniz dershane ve kurslara indirimli ve sigortalı kayıt olsunlar.

İndirimli Üniversiteye Hazırlık Kursları

İndirimli LGS Hazırlık Kursları

İndirimli İngilizce Kursları

İndimli Sürücü Kursları

İndirimli Kolejler

İndirimli Sanat ve Spor Kursları

İndirimli Anaokulları

 

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun