NE YAPIYORUZ ?

21-02-2019

Bi'Dünya Eğitim yirmi yıllık özel öğretim kurumu işletme tecrübesini, velilerin özel kurum seçme alışkanlıklarıyla birleştirerek ortaya konmuş ortak bir platformdur. Veli ve öğrencilerin tüm özel öğretim kurumlarından hizmet alırken daha güvenli, daha kaliteli  öğretim almasını ve aldığı hizmetin hakkını ödemesini sağlamaktadır. Geçmiş yıllarda yaşanmış veli ve öğrenci mağduriyetlerini ortadan kaldıran bir yöntemle özel öğretim hizmeti veren binlerce kurs şubemizle hizmetinizdeyiz.

Bilindiği üzere tüm dershanelerin, kursların ve kolejlerin temel ihtiyacı daha çok tercih edilmek istemeleridir. Veli ve öğrenciler bir özel kurumu tercih ederken çoğunlukla referanslarına yani tavsiye edilmesine bakarlar. Kurumların kendi yaptığı reklamlardan çok o kurumda eğitim almış bir öğrencinin fikirleri veya velinin yorumları yeni müşterilere daha inandırıcı gelir.

Bu sebeple Bi’Dünya Eğitim üyeleri ve eğitim danışmanları alınan eğitim ve özel öğretim kurumları için gerçek yorumlar yaparlar. Bu sayede tüketiciler kurumların tanıtım yazıları yerine, o kurumu tanıyan öğrenci, veli ve öğretmenlerin tavsiyelerine göre daha doğru bir seçim yapabilirler.

Okullara özel bir indirim kodu veriyoruz. Bu sayede okullardan binlerce şubemize giden kursiyerler bu indirim kuponunu kullanarak hem daha az para ödemiş oluyorlar hem de daha sigortalı olarak, daha güvenli özel kurs süreci yaşamış oluyorlar.

Sizde hemen Bi’Dünya Eğitim ailesine katılın, tüm yakınlarınız sizin danışmanlığınızda tüm dershane ve kurslara indirimli ve sigortalı kayıt olabilsinler.

Sizinle daha büyük bir aileyiz…

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun