NEDEN EĞİTİM DANIŞMANI OLMALIYIM ?

14-09-2019

Sevgili Meslektaşımız,

Bi’Dünya Eğitim, eğitimde fırsatlar sitesidir. Dershane ve kurslara kayıt olmak için artık hepsini gezmeniz gerekmiyor. Evinizden çıkmadan tüm dershaneleri,kursları, kolejleri ve eğitimleri yorulmadan ve zaman kaybetmeden karşılaştırabilir ve bütçenize uygun olanına indirimli ve sigortalı olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Bu dershanelere ve kurslara indirimli olarak kayıt olabilmeniz için eğitim danışmanı olarak üye olmanız yeterlidir. Üye olduğunuzda verilen  indirim kodunu dershane veya herhangi bir kursa kayıt olmak isteyenlere vermeniz durumunda o öğrenci eğitimini %50'ye varan indirimlerle alabilir. Üye olan öğretmeni, fahri eğitim danışmanımız olarak adlandırıyoruz. Bu üyeliğin hiçbir ücreti veya masrafı yoktur.

Bi’Dünya Eğitim üzerinden veya şube giderek sizin indirim kuponunuzu kullanan herkes kursa kayıt esnasında %20 indirim kazanırken,siz  bu kayıt bedeli üzerinden % 5 prim kazanırsınız. Bu kayıt primi eğitim danışmanının iban hesabına 14 gün sonra yatırılır.

Üye olan  binlerce eğitim danışmanı satın aldıkları her eğitim için % 5 para  kazanırken, kendi referans kodunuzla üye yaptığınız diğer danışmanların satın alacağı her eğitim için ise %1 para kazanırsınız.

Bu sebeple arkadaşlarınızı Bi’Dünya Eğitim’e üye olmaları için davet etmeyi unutmayın. Panelinizden arkadaşlarınıza davet formu gönderebilirsiniz, onlar formu doldurdukları zaman onların da kendilerine ait indirim koponları olur. Her üye olan danışmanın kendi telefon numarası sıfırsız olarak kendinin indirim kodu olarak kullanılır.

Dileyen danışmanlarımız kazanacağı primleri Lösev’e bağış yapabilirler. Üyelik sayfasından banka bilgilerine aşağıdaki Lösev adını ve iban numarasını yazan danışmanlarımızın prim kazanması durumunda bu paralar onun adına Lösev’e bağışlanır.

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı
IBAN TR 7900 0100 2211 0345 8518 5047

İndirim kuponunuzu daha fazla öğrenciyle ve kursa ihtiyacı olan tanıdıklarınızla paylaşın hem onlar kazansın hem de Lösev bağışınız sayesinde çocuklar can bulsun.

Sizinle daha büyük bir aileyiz.

 

 

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun