Yeni Nesil Eğitim Danışmanlığı

07-02-2019

 

Bi’Dünya Eğitim, tüm özel öğretim kurumlarının birbirini desteklediği ve ortak sorunlara ortak çözümler üretildiği bir platformdur.

Bilindiği üzere tüm dershanelerin, kursların ve kolejlerin temel ihtiyacı daha çok tercih edilmek istemeleridir. Veli ve öğrenciler bir özel kurumu tercih ederken çoğunlukla referanslarına yani tavsiye edilmesine bakarlar. Kurumların kendi yaptığı reklamlardan çok o kurumda eğitim almış bir öğrencinin fikirleri veya velinin yorumları yeni müşterilere daha inandırıcı gelir.

Bu sebeple Bi’Dünya Eğitim üyeleri ve eğitim danışmanları alınan eğitim ve özel öğretim kurumları için gerçek yorumlar yaparlar. Bu sayede tüketiciler kurumların tanıtım yazıları yerine, o kurumu tanıyan öğrenci, veli ve öğretmenlerin tavsiyelerine göre daha doğru bir seçim yapabilirler.

Aynı zamanda Bi’Dünya Eğitim danışmanları, kendilerine verilen indirim kuponu sayesinde tüm dershane ve kurslara indirimli kayıt yaptırma hakkına sahip olurlar. Danışman formu dolduran herkes bizim fahri eğitim danışmanımızdır, üyemiz olan tüm özel öğretim kurumlarına avantajlı fiyatla ve sigortalı olarak kayıt yaptırırlar. Eğitim danışmanlarımız bu indirim kodlarını ister kendileri kullanır isterse yakınlarına kullandırabilir, bu indirim kodunun kullanım sınırı yoktur.

Bi’Dünya Eğitim platformunda, part time eğitim danışmanlığı yapanlar, daha fazla öğrenciye indirim kodunun ulaşması için okullarla ve özel öğretim kurumlarıyla iletişime geçerek, her okula bir indirim kodu verilmesini, ve okulların bu kodları öğrencilere ulaştırmasını sağlama aşamasında okullara rehberlik ederler.

Herhangi bir kursta veya kolejde eğitim danışmanlığı yapan kişiler Bi'Dünya Eğitim  indirim kuponuna sahip olduğu zaman bu kuponla tüm kurslara, dershanelere öğrenci kaydı yapma hakına sahip olurlar, Kendi çalıştığı kurum dışında diğer kurslara yaptığı her öğrenci kaydı için ek bir kazanç elde etmiş olurlar.

Sizde hemen Bi’Dünya Eğitim ailesine katılın, tüm yakınlarınız sizin danışmanlığınızda tüm dershane ve kurslara indirimli ve sigortalı kayıt olabilsinler.

Sizinle daha büyük bir aileyiz…

 

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun