Yeni Nesil Eğitim Danışmanlığı

07-02-2019

 

Bi’Dünya Eğitim, binlerce kurs şubesiyle öğrencilere kurslara indirimli ve sigortalı olarak kayıt olma imkanı sunar.

Bütün öğretmenler, tüm öğrencilerine ve velilerine kurslara kayıt sırasında yardımcı olabilirler. Bildiğiniz gibi veliler ve öğrenciler kurslara veya dershanelere kayıt olacağı zaman genelde öğretmenlerinden yardım isterler. Öğretmenler de çoğunlukla tanıdıkları bildikleri kurslara veya dershanelere yönlendirme yaparlar.

Bi’dünya eğitim şirketinin binlerce kurs ve kolej şubesi olduğu için üyemiz olan öğretmen veya okul için artık tüm kurslar ve dershaneler güvenilir ve sigortalı olur. Okullar ve öğretmenler kurs veya dershane soran öğrencilerini bir kursa yönlendirmek yerine onlara BDE indirim kuponu verirler ve bu kuponla şubemiz olan tüm kurslara indirimli ve sigortalı olarak kayıt yaptırabileceğini söylerler.

Veli sitemize girerek kendisine en yakın olan şubeleri ve fiyatlarını görebilir, hangisi kendisine uygunda kayıtta kuponu kullanır ve indirim kazanır.

Bu durumda hem veli indirim kazanmış olur hem de okula bu işlemden dolayı bir miktar bağış gitmiş olur.

Temel amacı velilerin kurslarla yaşayabileceği muhtemel sorunları ortadan kaldıran bu yöntem aynı zamanda velinin kursa daha az ücret ödemesini de sağlar.

Tüm öğretmenler öğrencilerin işini düzgün yapan iyi kurumlara biraz daha uygun fiyatla öğrencinin kayıt olmasına yardımcı olur. Bi dünya eğitim sadece işini iyi yapan kursları, kolejleri ve dershaneleri bünyesine alır.

Sevgili öğretmenlerim hemen sitemizden danışman formu doldurun veya çalıştığınız okulun okul formu doldurmasına yardımcı olun. Hem okulunuz kazansın hem öğrencileriniz kurslara kayıt olurken daha az para ödesinler.

Sizinle daha büyük bir aileyiz…

 

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun