Esenler Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Favorilere Ekle

107 Yıldır Türkiye'de İngilizce Eğitimindeki en büyük kuruluşuz. Genel İngilizce kur programlarında Avrupa Dil Pasaportuna uyumlu eğitim uygulanır...

SOSYAL MEDYA

Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Mah. İstanbul Cad. No:60/B Esenler-İstanbul Esenler Metro Çıkışı
Esenler / İstanbul

0 (212) 569-0026
0 (532) 620-6303

0 (212) 569-0027

info@amerikankulturesenler.com

www.amerikankulturesenler.com

Türkiye'nin en yaygın dil okulları olan , Amerikan Kültür Dil Okulları, Türkiye'nin farklı bölgelerine kadar ulaşmış 236 şubesiyle, en yaygın dil eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye'deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.. Avrupa Dil Portfolyosu uyumlu eğitim verir. Böylece Avrupa Standartlarında eğitim alma imkanı sunar. Sadece gramer bilen öğrenciler değil, öğrendiklerini kullanabilen öğrenci mezun etmeyi hedefler.. Sadece anadili İngilizce olan, alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı yabancı eğitimciler ve deneyimli Türk Eğitmenler ile eğitim verir. Şubesinde tecrübeli, uzman yabancı ve Türk eğitim direktörleri bulundurur. Yüksek kalitede ders kitaplarını ve dokümanlarını öğrencilerine ücretsiz sağlar. Öğrencilerini İngilizce seviye tespiti sonrasında en verim alacağı sınıfa yerleştirir. Uluslararası standartlara uygun bir eğitim verir. %100 öğrenme garantisi sunar. Aldığı kur sonunda, sınavlarında başarısız olan öğrencilerine "başaramadınız" demez. Devamsızlığı %5'i aşmamış ve ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış ise ; üst kura geçemeyen öğrencilere ücretsiz tekrar hakkı verir.

Esenler Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Eğitimleri

İlgili Kurum Eğitimleri

Genel İngilizce

Esenler Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Genel İngilizce kur programlarında Avrupa Dil Pasaportuna uyumlu eğitim uygulanır...

1,000.00 TL

SATIN AL İNCELE

Çocuk Grupları

Esenler Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Kendini tanıtma, durumları anlatma, çevre tasviri gibi konuları ele alarak İngilizce düşünme yetisi kazandırmaya çalışıyoruz.

1,750.00 TL

SATIN AL İNCELE

YÜZLERCE KURUM ve EĞİTİM

%100 MEMNUNİYET

İNDİRİMLİ FİYATLAR

ÖDEME YÖNTEMLERİ