Kaydol

Yks Hazırlık Kursu Çekmeköy, Fi Akademi

Fi Akademi Yks Lgs Kursu Çekmeköy location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 9 Ay
Toplam Eğitim Saati: 504 saat

*Butik sınıflarımızda TYT - AYT derslerimiz bire bir takip sistemimizle işlenir. *Öğrencinin eksik olduğu konular Check - Up sistemiyle tespit edilir

90,000.00 TL Bu eğitimi %10 indirimle 81,000.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%10 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%5 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %10.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Fi Akademi Sancaktepe şubesi olarak bölgemizde butik eğitim veren tek kurumuz. Kurduğumuz butik sistem ve uzman yazar öğretmen kadromuzla her sene YKS alanında dereceler çıkarmaktayız.
*Öğrencilerimiz kayıttan önce AST'ye (Akademik Seviye Tespit) dahil olur. Bu seviye sonucu dahilinde görüşmeler yapılır.
*Öğrencilerimiz akademik seviyelerine uygun olarak butik sınıflarda eğitim alır. Her deneme sınavında öğrencilerimizin akademik süreçlerine göre sınıf değişikliği yapılır ancak öğrencilerin konuları göz önünde bulundurulur.
*Fint-Koçluk sistemiyle her öğrencinin takibi bireysel olarak yapılır. Gelişim raporları esas alınarak eğitim programları oluşturulur.

Fakat her şeyden öte başarının en büyük kriteri disiplindir. Kursumuzda öğrenciler derse geç gelemez, veli izni olmadan kurumdan çıkamaz ve kurumda telefonla oynayamaz.
Disiplin devamında başarıyı getirmektedir.
Bizler de Fi Akademi ailesi olarak öğrencilerimizin başarılarına talibiz.

Çok İyi (1)

100.0%

İyi (0)

0.0%

Ne İyi / Ne Kötü (0)

0.0%

Kötü (0)

0.0%

Çok Kötü (0)

0.0%

Ortalama Puan

5.0

Yorum yapmak için giriş yap
AT

5.0

Fİ AKADEMİ MERHABALAR,ÖĞRENCİM ŞUAN 11 SINIFA DEVAM EDECEK,GEÇEN YILDA FİAKADEMİ ÖĞRENCİSİYDİ BU SENEDE YİNE Fİ AİLESİNDEYİZ.İDARECİSİ,ÖĞRETMENLERİ,ÇALIŞANLARI TÜM KADROSUYLA ÖĞRENCİMLE BİREBİR İLGİLENMEKTE VE TÜM SORUNLARINDA ÇÖZÜM ODAKLI İLGİLENMEKTEDİRLER.REHBER ÖĞRETMENİMİZİN BİREBİR DESTEĞİYLE,ÇALIŞMA PROGRAMI SAYESİNDE ÖĞRENCİM DAHA ÇOK VERİMLİ ÇALIŞMAYI ÖĞRENDİ,VELİ OLARAK GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ÇACUKLARIMIZI EMANET EDEBİLECEĞİMİZ BİR KURUM OLDUĞU İÇİN TÜM KADROSUNA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM.

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun