Kaydol

3+1 4 Kur Eğitim Alana Amerikada 3 Hafta Dil Eğitimi Hediye!

Just English Bakırköy İngilizce Almanca Kursu location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 10 Ay
Toplam Eğitim Saati: 550 saat

3 Kur İstanbul'da eğitim alanlar 3 kurdan sonra 3 hafta Amerika'da İngilizcesini en iyi düzeye taşıyabilir. Hayallerinize Sınır Koymayın!

69,000.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 55,200.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%5 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

3 kur bitiren kursiyer belli bir seviyede öğrendiği İngilizcesini Amerika'da 3 hafta kursa giderek en iyi düzeye çıkarabilir. Amerika'ya gidecek öğrenciler bizim danışmanlığımızda vize, uçak bileti ve kalacak yerini kendisi temin eder. Amerika'daki okullarımızda ücret ödemeden 3 hafta eğitim alırlar.

İstanbul'da Alacağı Eğitim Detayı:
Just Englısh, İngilizce dil eğitimlerimiz 5 seviyedir.
Elementary,
Pre-ıntermediate,
İntermediate,
Upper intermediate
Advanced

Seviye sınavı sonuçlarına göre sınıf yerleştirmeniz yapılıyor olacaktır.

Eğitimler 4 farklı seansta yapılır ve bütün şubelerimizde standarttır. Size uygun olan şubemizde eğitiminizi planlanacaktır. (Şube ve seans tercihinize göre başlangıç bilgisi ekstra paylaşılacaktır)

Hafta içi sabah 09:50-13:40 (pazartesi-salı-çarşamba-perşembe)

Haftaiçi akşam 19:00-21:40 (pazartesi-salı-çarşamba-perşembe)

Hafta sonu sabah 09:50-13:40 (cumartesi-pazar)
Hafta sonu öğle 15:15-19:00 (cumartesi -pazar)


Her bir seviye 160 saatten oluşmaktadır. Bütün becerilere yönelik gelişir ve pratikleşirsiniz. Sizden istenen istek ve düzenli ders katılımıdır. Ders katılım durumunuz günlük olarak tespit edilir. Kaçırdığınız ya da derste zorlandığınız konular için birebir özel ders şeklinde etüt derslerimiz vardır.

Her kurun sonun da kur bitirme sınavları vardır.(Dinleme-konuşma-yazma-gramer ve kelime)
Bu sınavların ortalaması 65 ve üzeri olması durumunda bir üst kura geçmeye hak kazanmış olursunuz. Ortala 60 nin altında olması durumunda sınıfta kalır ve tekrar aynı kuru almanız gerekecektir. Kur içinde 12 saatten fazla bir devamsızlık yapmamış olursa öğrencimiz aynı kuru ücretsiz tekrar alır. Ancak devamsızlık 12 saatten fazla olma durumunda ücretli tekrar alınır.

Eğitim saatlerinizin dışında pazartesi salı carşamba perşembe günleri 2-3, 6-7 arası ve cumartesi pazar 2-3 saatleri arası ücretsiz konuşma dersleri, grammer dersleri ve kelime dersleri vardır. Bu derslere ücretsiz ve sınırsız katılım durumu vardır. Pratik yapmak ve unutmamak adına verilir. Internet üzerinden de online eğitim desteği verilerek dile yoğun bir şekilde maruz kalmanız sağlanmaktadır.

Eğitimlerimiz Uluslararası sertifika sahibi profesyonel eğitmenler tarafından verilecektir. İngiliz Dili Edebiyatı ve Amerikan Dili Edebiyatı mezunu öğretmenler olup hepsi en az 6-7 yıldır öğretmenlik tecrübesine sahiptirler. Seviyelere göre Türk ya da yabancı öğretmenlerle ders yapabilirsiniz.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun