Kaydol

Bateri Kursu Özel Ders ( 7 Yaş Ve üzeri )

Melisa Karan Sanat Merkezi / Bornova İzmir location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 4 Hafta
Toplam Eğitim Saati: 8 saat

Eğitim alan tüm öğrencilerimiz Meb onaylı Sertifika ve uluslarası diploma (LCM) programlarımıza katılabilirler.

1,710.00 TL Bu eğitimi %15 indirimle 1,453.50 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%15 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %15.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Kurumumuzda verilen bateri eğitiminin amacı, öğrencinin ritmik algısını geliştirmek , beyin fonksiyonlarını daha hızlı işler hale getirmek , problem çözme ve hızlı düşünme yetisini artırmak , yaratıcılığını ilerletmek , hayatının her alanında bulunması gereken iş disiplinini sevdiği müzik tarzlarıyla beraber aşılamaktır.İşte bu nedenle eğitim programımızda klasik müzik eğitimi ile birlikte, farklı müzik türlerine de yer verilmiştir.

Derse başlamadan önce öğrencinin duyma yeteneği , ritmik algısı ve fiziksel uygunluğu ile ilgili saptamalar yapılır. Bu uygulama öğrencinin doğru ve sağlıklı yönlendirilmesi açısından önem taşır.

Eğitim sistemimizde her yaş ve seviye için ayrı bir program uygulanmaktadır. Öğrencinin seviyesi, tercihi, yaşına göre aylık ders sayısı ve ders süreleri konusunda çeşitli seçenekler bulunmaktadır.

Müzik teorisi ve solfej eğitimiyle de desteklenen keman dersi, müzikal ifadeyi geliştirerek müziği kendine meslek edinmek isteyen yetenekli öğrencilere profesyonel bir bakış açısı kazandırmayı amaçlamaktadır.

Yıl içerisinde atölye çalışmaları, konser ve dinletiler, orkestra çalışmaları içerisinde yer alan öğrenci, birlikte çalışma disiplinini edinirken aynı zamanda özgüven duygusunu olumlu yönde pekiştirir.

Dileyen her öğrenci Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan “Usta Öğretici Sertifika Programı” mıza ve uluslararası geçerliliği olan “London College of Music “ Diploma programımıza katılarak kurumumuzda aldığı eğitimi profesyonel bir boyuta taşıyabilir.

Uzun süredir bateri çalan ancak bir belgesi olmayan profosyonel çalıcılar için de 3 ayda MEB onaylı Usta Öğretici Sertifikası vermekteyiz.

Derslerimiz İngilizce ya da Türkçe olarak yapılabilir.

Ders süresi: 30 dk. (4-6 yaş için)

Ders süresi: 50 dk. (7 yaş ve üzeri için)

Birebir eğitimin yanı sıra iki kişilik eğitim seçeneğimiz de mevcuttur.Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun