Kaydol

Sultangazi Lgs Kursu 7. Sınıflar, Vip Doğru Açı

Vip Doğru Açı Yks Lgs Kursu Sultangazi location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 9 Ay
Toplam Eğitim Saati: 600 saat

Sultangazi Lgs Kursu 7. Sınıflar, Vip Doğru Açı

55,000.00 TL Bu eğitimi %10 indirimle 49,500.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%10 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %10.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Sultangazi Lgs Kursu 7. Sınıflar, Vip Doğru Açı
VIP Doğru Açı kursu olarak ortaokul öğrencilerini lise hazırlık sınavları için çalıştırıyoruz. LGS sınavında başarılı olmak isteyen öğrencilerimize dört ana derste temel konu bilgilerini verirken aynı zamanda onların soru çözme tekniğini ve sınav süresine uygun olarak soruları çözmelerini sağlamaya çalışıyoruz.

Birçok öğrenci tüm konuları iyi bilse bile sınav zamanını iyi kullanamadığı için sınavda başarısız olabiliyorlar. İşte bu yüzden ortaokul 8. sınıf öğrencilerinin LGS sınavına hazırlık kurslarına devam ederken sınav süresine uygun zamanda soruları çözmeleri gerekmektedir.

LGS kursumuzda öğrencilere temel derslerdeki konuları öğretirken hem de sınav süresine alışmalarını sağlıyoruz. Düzenli denemeler yaparak öğrencinin eksik konuları varsa bunu görebiliyoruz. LGS hazırlık programına göre eksik konuları tespit edilince etüt öğretmenleri öğrenciye etüt ders planı yaparak onun eksik olduğu LGS konularını tamamlıyorlar.

LGS kurslarımız genelde hafta sonu verilmektedir. Öğrenciler ister sabah gurubuna katılabilir eğer isterse öğle gruplarına katılabilirler. Günde ortalama altı saat olan hafta sonu LGS ders programında iki günde 12 saat temel ders almış olurlar.
Hafta içi etütleri ve ders tekrarları olarak ortalama 8 ders alan LGS kursu öğrencilerimiz ortalama haftada 16 ile 20 saat arası ders yapmış olurlar.

Bunun dışında ara sınıf denen ortaokul 6 ve 7 sınıflar da isterlerse LGS hazırlık derslerine devam ederek LGS sınavı için alt yapı yapmış olurlar. Bununla birlikte ara sınıflarda LGS kursuna devam eden öğrencilerimiz okul derslerine takviye almış olurlar. Bu sayede öğrencinin okul derslerindeki başarısı ve notları da artar.

LGS kurslarına hem 7. sınıfta hem de 8. sınıfta devam eden çocukların sadece bir yıl LGS kursuna gidenlere göre daha başarılı olduğu görülmektedir.
LGS kurslarımızda öğrenci yayınlarını belirlerken en güncel soruları üreten yayınları tercih ediyoruz. Her dersten öğrenciye yeterli sayıda konu anlatım kitabı ve yanında evde çalışmaları için test kitapları veriyoruz. Çocuğunun daha fazla soru çözmesini isteyen LGS kursu velileri farklı kaynaklardan farklı yayınlar alıp soru tiplerinde çeşitlilik sağlayabilirler.

LGS Kursu Şubemizi gezmek ve kurs müdürümüzle tanışıp tüm sorularınıza yanıt almak için lütfen eğitim danışmanlarımızı telefonla arayın veya whatsapp üzerinden mesaj yazın.
SİZİN İÇİN KAYIT GÖRÜŞMESİ RANDEVUSU VERELİM KURUMUZU DAHA İYİ TANIYIN.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun