Kaydol

Sultangazi İngilizce Almanca Kursu, Vip Açı Yabancı Dil Kursu Sultangazi

Vip Doğru Açı Yks Lgs Kursu Sultangazi location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 360 Ay
Toplam Eğitim Saati: 360 saat

Sultangazi İngilizce Almanca Kursu, Vip Açı Yabancı Dil Kursu BAŞTA ÖĞRENCİMİLERİMİZİN SEVİYESİ BELİRLENİP SINIF BAZINDA YADA BİRE BİR EĞİTİM VERİLİR.

0.00 TL Bu eğitimi %10 indirimle 0.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%10 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %10.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Sultangazi İngilizce Almanca Kursu, Vip Açı Yabancı Dil Kursu Sultangazi

VIP Doğru Açı kurs olarak, YKS kursumuz ilçemizin en iyi üç kurumu arasında yer almaktadır. Tüm YKS dersi branşlarında alanında uzman ve dinamik eğitmen kadromuzla, tüm öğrencilerimizin sınavlarda yüksek başarı sağlayacaklarını garanti ediyoruz.

Hafta sonu ve hafta içi sınıflarımıza seviyelerine göre guruplara ayrılarak uygun düzeylerde öğrenme sınıfları hazırlıyoruz. Azami başarı gösterebilmeleri için sınıflarının, eğitim koçlarıyla, sürekli iletişim halinde kalmasını sağlayarak. Öğrencilerimizin eksik konularını belirlemek ve eksiklerini en kısa zamanda tamamlamak için gerekli planlamayı yapıyoruz.

Bi’Dünya Eğitim sitesinden ön kayıt yapan öğrenciler tüm kurslarımıza hem indirimli hem de sigortalı olarak kayıt olurlar. YKS kursu şubemize sigortalı olarak kayıt olanlar eğitim sürecinde kötü sürprizlerle karşılaşmazlar.

YKS SINAVI BAŞARI ORANIMIZ NEDEN YÜKSEK? ÜNİVERSİTE SINAV DERECELERİMİZ NEDEN FAZLA?
Öğrencilerimize konu bilgileri kadar soru çözme tekniklerinin de önemli olduğunu anlatıyoruz. YKS maratonunda yarışan öğrencilerimizin sınav hazırlık sürecinin uzun bir yol olduğunu öğretiyoruz. Bunu öğrenen öğrencilerimiz planlı ve düzenli çalışmanın önemini kavrıyorlar. Buna bağlı olarak TYT konu ve soru çalışmalarını yaparken kurs rehberlik öğretmenlerimizin verdiği öğrenci çalışma planına uymaya gayret gösteriyorlar.


Eğer siz de öğrenciniz akademik başarısını kanıtlamış olan bir kursta eğitim almasını istiyorsanız hemen eğitim danışmanlarımızı arayarak randevunuzu alın.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun