Kaydol

Yks Kursu Sultangazi Mezun Ve 12.sınıf Tyt Ve Ayt Vip Doğru Açı

Vip Doğru Açı Yks Lgs Kursu Sultangazi location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 9 Ay
Toplam Eğitim Saati: 600 saat

Yks Kursu Sultangazi Mezun ve 12.sınıf Tyt ve Ayt Vip Doğru Açı Vıp Doğru Açı kurs olarak, YKS kursumuz ilçemizin en iyi üç kurumu arasında yer alma

55,000.00 TL Bu eğitimi %10 indirimle 49,500.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%10 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %10.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Vıp Doğru Açı kurs olarak, YKS kursumuz ilçemizin en iyi üç kurumu arasında yer almaktadır. Tüm YKS dersi branşlarında alanında uzman ve dinamik eğitmen kadromuzla, tüm öğrencilerimizin sınavlarda yüksek başarı sağlayacaklarını garanti ediyoruz.

En iyi YKS, TYT, AYT kursu olmamızın sebebi, öğrencilerimizi konu bilgisi ve deneme sınavı sonuçlarına göre uygun sınıflarda dağıtıyoruz. Hafta sonu ve hafta içi sınıflarımıza seviyelerine göre guruplara ayrılarak uygun düzeylerde öğrenme sınıfları hazırlıyoruz. Azami başarı gösterebilmeleri için sınıflarının, eğitim koçlarıyla, sürekli iletişim halinde kalmasını sağlayarak. Öğrencilerimizin eksik konularını belirlemek ve eksiklerini en kısa zamanda tamamlamak için gerekli planlamayı yapıyoruz.

Bi’Dünya Eğitim sitesinden ön kayıt yapan öğrenciler tüm kurslarımıza hem indirimli hem de sigortalı olarak kayıt olurlar. YKS kursu şubemize sigortalı olarak kayıt olanlar eğitim sürecinde kötü sürprizlerle karşılaşmazlar.

YKS SINAVI BAŞARI ORANIMIZ NEDEN YÜKSEK? ÜNİVERSİTE SINAV DERECELERİMİZ NEDEN FAZLA?
Öğrencilerimize konu bilgileri kadar soru çözme tekniklerinin de önemli olduğunu anlatıyoruz. YKS maratonunda yarışan öğrencilerimizin sınav hazırlık sürecinin uzun bir yol olduğunu öğretiyoruz. Bunu öğrenen öğrencilerimiz planlı ve düzenli çalışmanın önemini kavrıyorlar. Buna bağlı olarak TYT konu ve soru çalışmalarını yaparken kurs rehberlik öğretmenlerimizin verdiği öğrenci çalışma planına uymaya gayret gösteriyorlar.

TYT ve YKS SINAVINDA ÖĞRENCİNİN BAŞARISINI ARTTIRAN YKS KURSU ÇALIŞMALARI NELERDİR?
Birincisi YKS Kursu, öğrencileri seviyelerine göre uygun sınıflara yerleştirmelidir. Böyle yapmazsa aynı sınıftaki adayların seviyesi farklı olur ve öğretmen konuyu hangi seviyeye göre anlatacağını bulamaz. Bu durum da bazı öğrencilerin konuyu anlamamasına sebep olur. Bazı öğrenci de o konuyu iyi bildiği için sıkılır ve hiçbir şey öğrenmemiş olur. Konuyu bilen öğrencinin zamanı boşa harcanmış olur.
İkincisi YKS kursu deneme sınavlarını belli aralıklarla ciddi sınav ortamında uygulamalıdır. Sınav sonuçlarını doğru analiz ederek öğrencinin eksik konularını doğru belirlemelidir.
Üçüncüsü öğrencilerin YKS sınavında yüksek başarı göstermesini sağlayacak etkenler, tamamen eğitmen kadrosunun kalitesi ve becerisi olacaktır. Birçok kurs ve kurum on kişilik eğitmen kadrosunu kurarken büyük hatalar yaparlar. Kurs yöneticileri sahipleri kadrodaki temel derslerin öğretmenlerine daha yüksek ücret maaş öderken pek önemsenmeyen derslerin öğretmenlerine uygun ücreti vermekten kaçınırlar. Bu sayede öğrenci dört dersten iyi bir eğitim almış olur ama diğer üç dersten istenilen kalitede YKS LGS hazırlığı yapmamış olur.
Bizim YKS kursu şubemizde öğrenciler kursa zamanında gelirler.
Öğrencilerin derste telefonlarını çıkarmaları, telefonlarına cevap vermeleri ve mesajlaşmaları yasaktır. Bu sınıf içi şartlar velilere kayıt sırasında anlatılır.

Derste telefon kullanan öğrenci olursa o öğrenci sınıfını değiştirir.
Hem öğrenci velisi hem kurs yöneticisi işler yolunda zanneder ama öğrenci bazı derslerden zayıf kalır ve sınavdan sonra bu zayıf olan derslerin önemi ortaya çıkar. Kısaca şöyle söyleyebiliriz ki YKS kursu LGS kursu yöneticileri öğretmen kadrolarındaki her öğretmene gerekli ehemmiyeti göstermeli ve dönem içinde öğretmen kadrosuna gerekli seminer desteği vermeli ve YKS LGS sınavına hazırlanan adayların, öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik yaklaşımı ve destekleme yapmayı onlara iyi anlatmalıdır.

Eğer siz de öğrenciniz YKS LGS kurslarından akademik başarısını kanıtlamış olan bir kursta eğitim almasını istiyorsanız hemen eğitim danışmanlarımızı arayarak randevunuzu alın. YKS kursu şubemizi görüp bilgi aldığınızda en doğru YKS kursunda olduğunuzu anlayacaksınız.

SULTANGAZİ YKS VE LGS KURSU GÜNCEL FİYATLARIMIZI KONUŞMAK İÇİN HEMEN DANIŞMANLARIMIZI ARAYINIZ.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun