Kaydol

Anadolu Lisesi Kadıköy 12.sınıf

Kadıköy Dünya Özel Anadolu Lisesi Ve Özel Ortaokulu Koleji location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 9 Ay
Toplam Eğitim Saati: 2550 saat

Kadıköy Dünya Özel Anadolu Lisesinde öğrencilerimiz 11. Ve 12. Sınıfta hedeflerine uygun sınıflarda üniversite hazırlığına başlarlar. Daha öncesinde s

0.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 0.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Kadıköy Dünya Özel Anadolu Lisesinde öğrencilerimiz 11. Ve 12. Sınıfta hedeflerine uygun sınıflarda üniversite hazırlığına başlarlar. Daha öncesinde sınıf öğretmenleri ve rehberlik öğretmenlerinin takibi ve desteğiyle öğrencinin geleceğine dair yeteneklerini ve ilgisini keşfetmesi sağlanır ve bu alana yönelmesi beklenir.
Kadıköy Dünya Özel Anadolu Lisesinde, sınava hazırlık eğitiminde yeterli kaynak ve güncel yayınlar sağlanmaktadır. Öğrencilerimize hem detaylı konu anlatımlı ders kitapları hem de evde çözmeleri için test kitapları vermekteyiz. Aynı zamanda derslerde işlenilen konuların tekrarının yapılması için eğitmenlerimiz gün sonunda ayrıca öğrencilerimize konu testleri vermektedir.
Ayrıca okullarımızda bulunun kütüphanelerimizde, verilen yayınların dışında farklı yayınlarında bulunduğu zengin yayınlarımızla artı destekte bulunabiliyoruz.
Kadıköy Dünya Özel Anadolu Lisesi olarak öğrencilerimizin sınav kaygısı ve sınav motivasyonu olarak düzenli bilgilendirilmesini sağlayarak onların yan etkenlerden dolayı başarısız olmalarını
Kadıköy Dünya özel İlkokul, özel ortaokul ve özel Anadolu lisesi kademelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve GÜNCEL KOLEJ FİYATLARINI ÖĞRENMEK İÇİN EĞİTİM DANIŞMANLARIMIZI ARAYABİLİRSİNİZ.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun