Kaydol

İade, İptal ve Kurs Değişimi

1. SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM ?

 Kayıt olduğunuz bir kursun iptalini 0850 550 35 40 no'lu müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı numara üzerinden mesaj ile de iptal edebilirsiniz.

 

2. KAYIT İPTALİ VE İADE SÜRECİ NASIL İLERLER ?

-Herhangi bir kursa sitemiz üzerinden kayıt olduktan sonra herhangi bir nedenden dolayı kurs kaydını iptal etmek isterseniz, kayıt olduğunuz tarihten itibaren 14 gün içinde iptal edebilirsiniz.

 İptal işleminin gerçekleşebilmesi için kursla ilgili iptal ve iade formunu eksiksiz doldurarak kayıt etmeniz gerekmektedir. Merkezdeki arkadaşlarımız üç gün içinde size ulaşarak işleminiz hakkında bilgi vereceklerdir.

 İndirimli kurslar ve süper aylık indirimli kurslar dahil  tüm kurs kayıtlarının iptali için iptal formu doldurmak gerekmektedir.

 Formu doldurduğunuz zaman 24 saat içerisinde kabul edilir ve iade/değişim süreci başlar. İade birimi tarafından başvuru ile ilgili gerekli kontrollerin yapılmasının ardından iade talebinin onaylanması durumunda 3(üç) iş günü içerisinde para iadesi banka hesabınıza yansır.

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız kurs kayıtlarınd, ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır. Alışverişinizi kredi kartına taksit seçeneğiyle gerçekleştirdiyseniz ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. 

Kayıttan sonra iki haftadan fazla süre geçen talepler yazılı olarak kayıt olunan kurs şubesine yapılmaktadır. İki hafta süreden sonra iptal ve iade yetkisi kurs şubesine geçmektedir. Kurs şubesi özel öğretim kurumları yönetmeliğinin 54 ve 55 inci maddelerine uygun biçimde kaydı iptal eder ve gerekli iade şartlarını gerçekleştirir.

 

3. İPTAL VE İADE YAPILMAYAN KAYITLAR NELERDİR ?

İndirimli bir kurs kaydına ek olarak ikinci bir kursiyere ona bağlı olarak ekstra indirim verilmişse bu ikinci kayıt iptal edilmez. Bir kurs kaydı özel koşullara bağlı olarak şube tarafından yarı ücretiyle veya burslu olarak alındıysa bu kayıt iptal olmaz.

 

4. KAYIT OLDUĞUM KURSU DEĞİŞTİREBİLİR  MİYİM ?

Üründe değişim talebinde bulunmanız durumunda ise, ödeme yapılan tutar değerinde sizin adınıza Hediye Çeki tanımlanarak istediğiniz ürünün almanız sağlanır.

Kayıt olunan kursun değişimini talep etmeniz durumunda  0850 550 35 40 no'lu müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı numara üzerinden mesaj ile de ürünün değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı bölgede başka bir kurumumuzun denk olan kursuna geçiş yapma hakkınız bulunmaktadır.

 

5. IBAN NUMARAMI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM ?

IBAN, banka hesabınıza ait olan ve TR ile başlayan 26 haneli numaradır. Bu numarayı hesap cüzdanınızdan, bankanızın ATM’sinden ya da çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

 

6. YURTDIŞINDAN YAPILAN KAYITLARDA İPTAL VE  KURS DEĞİŞİMİ YAPABİLİR MİYİM ?

Yurtdışından yapılan kayıtlarda iade & değişim yapabilirsiniz.

 

 7. HESABIMA YAPILAN PARA İADESİNİ GÖREMİYORUM. NE YAPMALIYIM ?

Bu durum bankanız ile ilgilidir. Bankanız para iadesini hesap hareketlerinize hemen yansıtmayabilir. İade süreci ile ilgili sorun yaşıyorsanız 0538 8439816 no'lu Müşteri Hizmetlerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 8. İPTAL ETTİĞİM ÜRÜNÜ TEKRAR SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM ?

İptal ettiğiniz kayıtları kontenjan  mevcutsa yeniden alabilirsiniz. 

 

9. İNTERNET SİTESİNDEN ALDIĞIM ÜRÜNÜ KURS ŞUBESİNDE DEĞİŞİM YAPABİLİR MİYİM ?

İnternet sitemizden kayıt olduğunuz kursları şubenin bünyesinde istediğiniz yeni kurs varsa şube onayıyla yapabilirsiniz. Eğer aynı şubede istediğiniz yeni kurs türü yoksa bu durumda sitemizin merkeziyle görüşerek size en yakın olan başka bir şubemizden değişim yapabilirsiniz.

 

10. İPTAL VE  DEĞİŞİM  İÇİN HERHANGİ ÜCRET ÖDEYECEK MİYİM ?

İptal ve değişim başvurularında bir bedel veya ücret ödemezsiniz. Ancak iade sürecinde kur farkı veya banka eft veya havale ücreti gibi ek bir masraf doğarsa, firmamız iade edeceği kısımdan bunu kesme hakkına sahiptir. Eğitime başlamış olan öğrenciler bu iptal ve iade işlemini kurs şubesinden yapacağı için o aşamada özel öğretim kurumları kanununun ilgili iptal ve iade maddeleri gereğince iptalini kurs şubesi yapacaktır.

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun