Kaydol

Bi'Dünya Eğitime Kurumsal Üyelik Hakkında Sık Sorulan Sorular

Web sayfamızdan online olarak üyelik formu doldurun, kurumunuzun görsellerini yükleyin, ön üyelik yapın, kurumsal anlaşmamızı indirip inceleyin. Ön üyeliğiniz yapılınca yetkili bir eğitim danışmanımız sizi arayarak randevu alacak, sizi ziyaret ettiği zaman ıslak imzalı kurumsal anlaşmayı alacak. Bir gün sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir.
Üyelik koşullarını tamamladığınız zaman, üye eğitim danışmanlarımızdan en az 5 kişi sizi favori kurumalarına eklediği zaman Bi’Dünya Eğitim size yıldızınızı gönderecektir. Bu yıldızı kurumuzda görülebilen bir yere koymanız önerilir.
Bi’Dünya Eğitim çalışma kurallarını ihlal eden bir uygulamanızda size uyarı yazısı gönderilir, üç iş günü içinde düzeltilmezse, kurumsal üyeliğiniz önce pasif edilir, on beş gün içinde sorun çözülmezse üyeliğiniz tamamen kapatılır.
Bi’Dünya Eğitim platformuna üyelik kurumlar için ücretsizdir. Aylık, yıllık, dönemlik vb adlar altında hiçbir ücret talep edilmez.
Kurumsal üyelerimizin isteği doğrultusunda sitemizin reklam bölümlerinde ücret ödeyerek kendi reklamlarını yaptırma olanağı vardır. Detaylı bilgi için reklam departmanımız ile görüşmelisiniz.
Üye kurumlarımızın onaylamak zorunda oldukları anlaşmayı imzalayarak üyelik yapabilirsiniz, verdiğiniz dersle ilgili en az 10 saatlik bir paket hazırlayıp paket üzerinden indirim oranınızı belirleyebilirsiniz. Ör: 10 saat özel fizik dersi 2000 TL %20 indirim 1600 TL gibi.
Her şube için yeni bir kurum üyeliği anlaşması imzalamanız gerekmektedir.

Eğitim Danışmanlarının Sık Sorduğu Sorular

Eğitim danışmanı olarak üye olmayanlara indirim yapan ve başka kişileri danışman yapan referans kodu verilmez, bu sebeple eğitim danışmanı olarak üye olmanız gerekir.
Yeni nesil eğitim danışmanlığı olarak tanımladığımız danışmanlık sistemimiz, öğrencilerin yetenek ve becerilerine göre onlara yön belirleme çalışmasıdır.
Bi’Dünya Eğitim’e üye olan bir eğitim danışmanı koduyla web sayfasından online veya telefonla asistanlarımız yardımıyla üyelik yapabilirsiniz. Daha sonra Bi’Dünya Eğitim tarafınızdan üyeliğinizin onaylandığı mesajı tarafınıza iletilir. Bu aşamadan sonra indirimli olarak eğitim alabilirsiniz.
Bu durumda telefonla asistanlarımıza ulaşın size yardımcı olacak bir üye eğitim danışmanı bulacaklardır.
Evet eğitim alabilirsiniz ancak o kurumun Bi’Dünya Eğitim için yapmış olduğu indirimi alamazsınız. Eğitimi normal fiyatından almış olursunuz.
Sizin danışmanlık kodunuzu kullanarak 18 yaşından büyük olan herkes Bi’Dünya Eğitim platformuna eğitim danışmanlığı üyeliği oluşturabilir.
Tüm üye eğitim danışmanları Bi’Dünya Eğitim platformundan indirimli eğitim aldığında ödeme yapılacak toplam rakamın %4 ü kadar prim kazanır. Bu para 14 gün sonra üye eğitim danışmanının hesabına geçer.
Üye eğitim danışmanlarımız kendi üyelik kodlarını kullanarak kendi altlarına istedikleri kadar arkadaşını alt üye yapabilirler.
Tüm üye eğitim danışmanları indirimli eğitim aldıkları zaman %4 prim kazanırlar. Alt üyeniz normal primini kazanır o kayıttan dolayı üstte olan üye eğitim danışmanına ekstra %1 prim gönderir. Bu sebepten dolayı alt üyelerinizin olması büyük bir avantajdır.
Üzgünüz Bi’Dünya Eğitim platformunda bu mümkün değildir üyeler her kayıttan hak ettiği primi kendisi kullanma hakkına sahiptir. Başka birine devretme veya miras bırakma imkânı yoktur.
Bu mümkün değildir, indirimli kayıt almak için bireysel eğitim danışmanlığı üyeliği gerekmektedir.
Hayır almış olduğunuz indirimli eğitimi öğrenci ister hemen ister 2 ay sonra ister gelecek eğitim döneminde kullanabilir. Açıklama kısmında belirtmeniz yeterlidir.
Bu gibi aktarım eğer öğrenci eğitime başlamamışsa mümkündür. Öğrenci eğitime başlamışsa o kurum ile öğrenci arasındaki anlaşmaya göre belirlenir.
Hayır eğitimi alırken öğrencinin TC kimlik numarası girilmektedir, o eğitim kimlik numarası girilen öğrenci için alınmıştır. Ancak eğitime başlamadan zaruri durumlarda öğrenci ismi değiştirilebilir.
Üzgünüz bu bizim açımızdan mümkün değildir. Aldığınız indirimli eğitim fiyatı içeriğe göre ve ay için belirlenmiş fiyattır. Her ay eğitimin fiyatı değişebilir. Almış olduğunuz eğitimin içeriğini değiştirmek o kurumun onayıyla mümkün olabilir.
×
Merak ettiklerinizi hemen sorun