Kaydol

Avcılar Voleybol Kursu

Avcılar Dünya Spor Kursları location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 9 Ay
Toplam Eğitim Saati: 480 saat

Avcılar voleybol kursu, Avcılar en iyi voleybol okulu fiyat, voleybol kursu Avcılar ücretleri, Avcılar voleybol okulu , en başarılı voleybol kulübü

3,000.00 TL Bu eğitimi %10 indirimle 2,700.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%10 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %10.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Avcılar Spor Voleybol Kursu Fiyatlarında % 20 İndirim sitemizde
Voleybol oynamayı seven öğrenmek veya voleybolla tanışmak isteyen çocuklar için ilçemizde birçok seçenek vardır. Spor kulüplerinin voleybol okulları, okullardaki beden eğitimi öğretmenlerinin düzenlediği Voleybol kursları, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği Voleybol okulları tüm Türkiye’ye yayılmış Voleybol organizasyonları Voleybol öğrenmek isteyenlere yardımcı olabilir.
Avcılar ilçesi Voleybol kursu ve Voleybol okulu olarak hizmet veren ve işini resmi ve ciddi yapan tüm Voleybol kurslarıyla anlaşma yaptık, bizim yolladığımız öğrencilere özel bir indirim uyguluyorlar. Bizim anlaşmalı üyemiz olan kurslara kayıt olan sporcular hem fiyat avantajı kazanırken hem de kurs sigortası almış oluyorlar. Öğrenciler kurs kaç ay sürecekse sigortalı olurlar kötü sürprizlerle karşılaşmazlar.
Avcılar voleybol kursu için sitemizi ziyaret edebilir veya danışmanlarımızı arayıp size en yakın Voleybol Kursunu ve güncel fiyatlarını öğrenin. Çocuğunuz hemen Voleybola başlasın.
Eğer kurslara katılamayacak kadar büyükseniz ve bir yandan Voleybol becerilerinizi geliştirirken bir yandan da arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirmek ya da yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız.
Yetişkinler için Voleybol kursları düzenliyoruz, eğer en az beş kişilik yetişkin grubu ile gelirseniz sizler de Voleybol eğitimi alabilirsiniz. Son dönemlerde ülke takımlarımızın dünyada büyük başarılar göstermesi yetişkinlerin de Voleybol olan ilgisini arttırdı. Siz de amatör Voleybol takımınızı bizim rehberliğimizde kurabilirsiniz.
Avcılar Voleybol Kursu Kaç Yaşında Başlamalıdır?
Biz spor kurslarımızda 6 yaşından sonra çocuklara Voleybol öğretmeye başlayabiliyoruz. Bedensel olarak topu tutmaya ve topa vurma becerisi olan her çocuk Voleybol spor kursumuza katılabilir. Ön görüşmelerimize velisiyle gelen öğrencileri gördüğümüzde Voleybol kursuna uygun mu değil mi karar vermek daha kolay oluyor. Sizde hemen çocuğunuzla randevu alarak spor kursu şubelerimizdeki uzman hocalarımızla tanışın ve çocuğunuz sporla tanışsın hayatı değişsin.
Voleybol Antrenman Günleri ve Saatleri Nasıldır?
Voleybol kursumuzda antrenman saatleri her yaş grubu için 1'er saattir. Antrenman aralarında 10 dakikalık boşluklar bulunur. Voleybol Okullarımıza kayıt yaptıran öğrencilerimizin grupları uzman Voleybol hocalarımız tarafından yaş, yetenek ve seviyelerine göre belirlenirler. Guruptaki öğrenci seviyesine ve sayısına göre çalışmalarımız velilere bilgi verilerek devam eder.
Voleybol Kursu Antrenmanı Kayıt İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?
Genelde ufak yaşlarda başladığımız Voleybol kursları için öğrencilerden spor yapmasına sakınca yoktur yazısı ve kimlik fotokopi örneği belge olarak yeterli olmaktadır. Daha sonra takımlarda maçlara çıkacak Voleybol oyuncularımız için gerekli olacak evraklar ve belgeler farklı olabilir.

Voleybol Kursuna Çocuğumu Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?
Kayıt için yaşının tutması ve çocuğun spor yapmak istiyor olması yeterli olacaktır. Danışmanlarımızı arayarak hangi Voleybol kursu şubemizi istiyorsanız hocamızdan randevu alıp çocuğunuzla beraber spor okulumuzu görürsünüz. Hocamız öğrencinizle tanışınca onun hangi gurupta eğitim alacağı ve günleri saatleri hakkında size bilgi verecektir.
Voleybol Kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayın veya WhatsApp mesajıyla da bilgi ve randevu alabilirsiniz.
08505503540

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun