Kaydol

Beyaz Kalem Lgs Hazırlık Kursu Pendik

Beyaz Kalem Yks Lgs Kursu Pendik Kurtköy location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 9 Ay
Toplam Eğitim Saati: 600 saat

LİSELERE HAZIRLIK KURSUNDA DENEYİMLİ ÖĞRETMENLERLE, DOĞRU VE ETKİLİ REHBERLİK. Bİ DÜNYA EĞİTİME ÖZEL FİYAT AVANTAJLARIYLA

47,000.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 37,600.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%5 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Pendik Beyaz Kalem Lgs Kursu SEVİYEYE UYGUN SINIFLAR

Pendik Beyaz Kalem Lgs Kursu olarak bütün şubelerimizde öğrencilerimize seviyelerine uygun sınıflandırmalar ile eğitim vermekteyiz. Kayıt olduktan sonra öğrencilerimize, şubelerimizde ücretsiz seviye belirleme sınavı gerçekleştirerek seviyelerine uyan sınıflarımız ile eğitim vermekteyiz.
Farklı kurslarda sözel, sayısal ve eşit ağırlık için karma eğitimi verilirken bizde her bölüm için ayrı eğitim sınıfları oluşturulmaktadır. Böylelikle öğrencilerimiz alanına uygun dersleri görmüş olacaktır. Buna bağlı olarak başarısı artacaktır.

Pendik Beyaz Kalem Lgs Kursu FAZLA DERS SAATLERİ DERS GÜNLERİ
Kurumumuz da öğrencilerimize 1 yıllık eğitim süreci içerisinde 550 saatten oluşan ana ders eğitim programıyla eğitim vermekteyiz.
Bunun dışında birebir dersler ve deneme sınavları eklenince yıllık 750 saatlik eğitim programı ile eğitim veren tek kurum olarak ayrıcalığımızı öğrencilerimize sunmaktayız.
Bu kadar yüksek saatli eğitim vermemizdeki en büyük neden ise; sınava hazırlık esnasında daha fazla konu anlatımı, daha fazla soru çözümü ve takip edilen kitaplar bitirebilsin diyedir.
Dersler hafta sonu sabah ve öğlen seansları olarak günde 6 saat yapılır. Hafta içi birebir dersler ve haftalık etütler yapılır. Mezun olan öğrenciler veya açık lisede okuyanlar hafta içi sınıflarında 4 gün kursa gelirler.

Pendik Beyaz Kalem Lgs Kursu BİRE BİR ETÜT
Eğitimde disiplin olmazsa olmaz bir noktadır. Bunun için öğrenci takiplerimizi sıkı yapıyoruz. Öğrencilerimizin gelmediği günler olduğu takdirde devamsızlık araması gerçekleştiriyoruz ve gelmedikleri gün için bire bir özel ders etüt ders desteğinde bulunuyoruz.

Pendik Beyaz Kalem Lgs Kursu DENEME SINAVLARI
İlk dönem iki haftada bir deneme sınavı yapıyoruz, ikinci dönem her hafta mutlaka deneme sınavı yapıyoruz.
Çünkü öğrencimiz ne kadar fazla soru ile karşılaşırsa, sorulara alışma ve doğru cevap verme oranı da bir o kadar yükselmiş oluyor.
Deneme sınavlarında eksik olduğu noktalar tespit edildiği zaman eğitim koordinatörlerimiz, öğrencilerimiz ile görüşme sağlayıp eksik olduğu noktalar için bire bir etüt desteği sağlayarak eksik olduğu noktaların kapatılması için destekte bulunuyoruz.

Pendik Beyaz Kalem Lgs Kursu GÜNCEL ve YETERLİ YAYIN
Sınav eğitiminde en önemli olan şeylerden birisi ise yeterli kaynak ve doğru kaynak sağlanmasıdır. Öğrencilerimize hem detaylı konu anlatımlı ders kitapları hem de evde çözmeleri için test kitapları vermekteyiz. Aynı zamanda derslerde işlenilen konuların tekrarının yapılması için eğitmenlerimiz gün sonunda ayrıca öğrencilerimize konu testleri vermektedir.
Ayrıca şubelerimizde bulunun kütüphanelerimizde, verilen yayınların dışında farklı yayınlarında bulunduğu kitaplarımızla artı destekte bulunabiliyoruz.

Pendik Beyaz Kalem Lgs Kursu BAŞARI GARANTİSİ
Kurumumuzda devamsızlık yapmayan ve çalışma programına uyan öğrencilerimize başarı garantisi vermekteyiz.
Eğitim alan öğrencimiz yıl boyunca 6 saatlik devamsızlık hakkını aşmazsa, sınavda başarısız olma durumu olursa aynı eğitimi %50 indirimli bir şekilde vermekteyiz.

Pendik Beyaz Kalem Lgs Kursu UZMAN EĞİTMEN KADROSU
Eğitmenlerimizin hepsi ilgili alan mezunları olup pedagojik formasyonlarını tamamlamış eğitmenlerden oluşmaktadır. Minimum 5 maksimum 20 senelik eğitmenlik deneyimi olan eğitmenlerle destek sağlamaktayız ve uzun yıllardır aynı eğitmenler ile çalışmaktayız.

Pendik Beyaz Kalem Lgs Kursu ONLİNE DERS TEKRARLARI
Öğrencilerimize, kursumuza özel olarak hazırlamış olduğumuz online derslerimiz ile de destek sağlamaktayız.
Online eğitim platformumuza ister telefon ister bilgisayar üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. İçeriğinde; canlı ders anlatımları, kayıtlı konu anlatımlı videolar bulunmaktadır.

Pendik Beyaz Kalem Lgs Kursu BAŞARI ve REFERANSLAR
Kurumumuz da üniversiteye öğrenci yetiştirme onanı %98 dir. Oldukça yüksek bir başarı oranımız bulunmaktadır.
Geçen yıl Yks ve Lgs sınavlarında Türkiye genelinde ilk 1000 e giren fazlaca öğrencimiz bulunmaktadır.
Sitemiz üzerinden, Türkiye birincilerimizi ve başarı sıralamasında olan öğrencilerimizi görebilirsiniz.
En önemlisi ise öğrencilerimizi istedikleri üniversiteler için alması gereken puanları aldırabilen bir kurumuz.

Pendik Beyaz Kalem Lgs Kursu SİGORTALI EĞİTİMDİR
Bi’Dünya Eğitim şubesi olan tüm kurs şubelerimizin verdiği eğitimler sigortalıdır. Kurs kayıtta söylediği gibi bir eğitim vermezse, eğitimi istediğiniz zaman bırakabilirsiniz.
İsterseniz aynı alanda başka bir kursa veya başka bir şehirdeki şubemize geçiş yapabilirsiniz.
İsterseniz kursu dondurabilir, daha sonra devam edebilirsiniz.
İsterseniz kurs hakkını başka birisine devir yapabilirsiniz.

Pendik Beyaz Kalem Lgs Kursu KAYIT OLMA KARARI GÜNÜ
Şubemize bir hafta içinde kayıt olmaya karar verirseniz bu aya özel %10 ekstra indirim hakkınız var, Eğer bugün kayıt olmaya karar verirseniz bugüne özel %20 online indirim hakkınız var. Bu durumda çok avantajlı fiyatla kayıt olmuş olacaksınız.
Bugün online ön kayıt yaptırmak isterseniz Ücretsiz Kurs Sigortası Hediye ediyoruz.Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun