Kaydol

Yks Hazırlık Kursu Beylikdüzü 12. Sınıflar Ve Mezun Gruplar

Çözüm Kurs Beylikdüzü location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 10 Ay
Toplam Eğitim Saati: 900 saat

Alanında uzman ve deneyimli öğretmen kadromuzla ve güçlü sistemimizle öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırıyoruz.

105,000.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 84,000.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%6 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Beylikdüzü Çözüm Yks Kursu Seviyeye Uygun Sınıflar
Beylikdüzü Çözüm Yks Kursu olarak bütün şubelerimizde öğrencilerimize seviyelerine uygun sınıflandırmalar ile eğitim vermekteyiz. Kayıt olduktan sonra öğrencilerimize, şubelerimizde ücretsiz seviye belirleme sınavı gerçekleştirerek seviyelerine uyan sınıflarımız ile eğitim vermekteyiz.
Farklı kurslarda sözel, sayısal ve eşit ağırlık için karma eğitimi verilirken bizde her bölüm için ayrı eğitim sınıfları oluşturulmaktadır. Böylelikle öğrencilerimiz alanına uygun dersleri görmüş olacaktır. Buna bağlı olarak başarısı artacaktır.

Beylikdüzü Çözüm Yks Kursu Ders Saati
Kurumumuz da öğrencilerimize 1 yıllık eğitim süreci içerisinde 550 saatten oluşan ana ders eğitim programıyla eğitim vermekteyiz ve 550 saatlik eğitim programı ile eğitim veren tek kurum olarak ayrıcalığımızı öğrencilerimize sunmaktayız.
Bu kadar yüksek saatli eğitim vermemizdeki en büyük neden ise; sınava hazırlık esnasında daha fazla konu anlatımı, daha fazla soru çözümü ve takip edilen kitaplar bitirebilsin diyedir.

Beylikdüzü Çözüm Yks Kursu Bire bir Etüt
Eğitimde disiplin olmazsa olmaz bir noktadır. Bunun için öğrenci takiplerimizi sıkı yapıyoruz. Öğrencilerimizin gelmediği günler olduğu takdirde devamsızlık araması gerçekleştiriyoruz ve gelmedikleri gün için bire bir özel ders etüt ders desteğinde bulunuyoruz.

Beylikdüzü Çözüm Yks Kursu Deneme Sınavları
İlk dönem iki haftada bir deneme sınavı yapıyoruz, ikinci dönem her hafta mutlaka deneme sınavı yapıyoruz.
Çünkü öğrencimiz ne kadar fazla soru ile karşılaşırsa, sorulara alışma ve doğru cevap verme oranı da bir o kadar yükselmiş oluyor.
Deneme sınavlarında eksik olduğu noktalar tespit edildiği zaman eğitim koordinatörlerimiz, öğrencilerimiz ile görüşme sağlayıp eksik olduğu noktalar için bire bir etüt desteği sağlayarak eksik olduğu noktaların kapatılması için destekte bulunuyoruz.

Beylikdüzü Çözüm Yks Kursu Güncel ve Yeterli Yayın
Sınav eğitiminde en önemli olan şeylerden birisi ise yeterli kaynak ve doğru kaynak sağlanmasıdır. Öğrencilerimize hem detaylı konu anlatımlı ders kitapları hem de evde çözmeleri için test kitapları vermekteyiz. Aynı zamanda derslerde işlenilen konuların tekrarının yapılması için eğitmenlerimiz gün sonunda ayrıca öğrencilerimize konu testleri vermektedir.
Ayrıca şubelerimizde bulunun kütüphanelerimizde, verilen yayınların dışında farklı yayınlarında bulunduğu kitaplarımızla artı destekte bulunabiliyoruz.

Beylikdüzü Çözüm Yks Kursu Başarı Garantisi
Kurumumuzda devamsızlık yapmayan ve çalışma programına uyan öğrencilerimize başarı garantisi vermekteyiz.
Eğitim alan öğrencimiz yıl boyunca 6 saatlik devamsızlık hakkını aşmazsa, sınavda başarısız olma durumu olursa aynı eğitimi %50 indirimli bir şekilde vermekteyiz.

Beylikdüzü Çözüm Yks Kursu Eğitmen Kadrosu
Eğitmenlerimizin hepsi ilgili alan mezunları olup pedagojik formasyonlarını tamamlamış eğitmenlerden oluşmaktadır. Minimum 5 maksimum 20 senelik eğitmenlik deneyimi olan eğitmenlerle destek sağlamaktayız ve uzun yıllardır aynı eğitmenler ile çalışmaktayız.

Beylikdüzü Çözüm Yks Kursu Online Eğitim Tekrarları
Öğrencilerimize, kursumuza özel olarak hazırlamış olduğumuz online derslerimiz ile de destek sağlamaktayız.
Online eğitim platformumuza ister telefon ister bilgisayar üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. İçeriğinde; canlı ders anlatımları, kayıtlı konu anlatımlı videolar bulunmaktadır.

Beylikdüzü Çözüm Yks Kursu Başarı ve Referanslar
Kurumumuz da üniversiteye öğrenci yetiştirme onanı %98 dir. Oldukça yüksek bir başarı oranımız bulunmaktadır.
Geçen yıl Yks ve Lgs sınavlarında Türkiye genelinde ilk 1000 e giren fazlaca öğrencimiz bulunmaktadır.
Sitemiz üzerinden, Türkiye birincilerimizi ve başarı sıralamasında olan öğrencilerimizi görebilirsiniz.
En önemlisi ise öğrencilerimizi istedikleri üniversiteler için alması gereken puanları aldırabilen bir kurumuz.

Beylikdüzü Çözüm Yks Kursu KAYIT OLMA KARARI
Şubemize bir hafta içinde kayıt olmaya karar verirseniz bu aya özel %10 ekstra indirim hakkınız var, Eğer bugün kayıt olmaya karar verirseniz bugüne özel %20 online indirim hakkınız var. Bu durumda çok avantajlı fiyatla kayıt olmuş olacaksınız.Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun