Kaydol

Yüzme Kursu Okulu Çankaya

Dünya Spor Voleybol Basketbol Futbol Kursu Çankaya Ankara location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 1 Ay
Toplam Eğitim Saati: 48 saat

Çankaya Yüzme Kursuna Kaç Yaşında Başlanır? Yüzme kursumuza 5 ile 18 yaş arasındaki kız ve erkek çocukları kayıt yaptırabilirler. Herhangi bir boy kil

1,500.00 TL

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

*Ücreti Şubede Öde

*%0 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %0.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40


Yüzme kursumuza 5 ile 18 yaş arasındaki kız ve erkek çocukları kayıt yaptırabilirler. Herhangi bir boy kilo veya fiziki özellik aranmamaktadır. Amacı spor yapmak olan ve sporu seven her öğrenci kursa katılabilir. Yüzme Kursu Öğrencileri yaşına ve fiziksel durumuna göre guruplara ayrılırlar ve öyle yüzme eğitimine başlarlar.

Spor kursumuz, okulumuz bünyesindeki, uzman ve deneyim sahibi yüzme antrenörleri gözetiminde çocuklarınızı başlatabilirsiniz. Yüzme kursumuza herhangi bir fiziksel özellikle ve boy sınırı olmadan kayıt başvurusunda bulunabilirsiniz. Antrenman ve kurs programımızda, çocuklarımıza futbol sporunu sevdirirken, psikolojik ve sosyal açıdan gelişimlerini destekliyoruz.

Yüzme Kursuna Çocuğumu Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?
Kayıt için yaşının tutması ve çocuğun spor yapmak istiyor olması yeterli olacaktır. Danışmanlarımızı arayarak hangi yüzme kursu şubemizi istiyorsanız hocamızdan randevu alıp çocuğunuzla beraber spor okulumuzu ve havuzumuzu görürsünüz. Hocamız öğrencinizle tanışınca onun hangi gurupta eğitim alacağı ve günleri saatleri hakkında size bilgi verecektir.

Yüzme Kursu Antrenmanı Kayıt İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?
Genelde ufak yaşlarda başladığımız yüzme kursları için öğrencilerden spor yapmasına sakınca yoktur yazısı ve kimlik fotokopi örneği belge olarak yeterli olmaktadır. Daha sonra takımlarda maçlara çıkacak yüzme sporcuları için gerekli olacak evraklar ve belgeler farklı olabilir.

Yüzme Kursu Antrenman Günleri ve Saatleri Nasıldır?
Yüzme kursumuzda antrenman saatleri her yaş grubu için 1'er saattir. Antrenman aralarında 10 dakikalık boşluklar bulunur. Yüzme okullarımıza kayıt yaptıran öğrencilerimizin grupları uzman yüzme hocalarımız tarafından yaş, yetenek ve seviyelerine göre belirlenirler. Guruptaki öğrenci seviyesine ve sayısına göre çalışmalarımız velilere bilgi verilerek devam eder.

Kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayın veya whatsapp mesajıyla da bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun