Kaydol

Gaziantep Basketbol Kursu Okulu

Gaziantep Dünya Yks Lgs Kursu location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 3 Ay
Toplam Eğitim Saati: 480 saat

Gaziantep Spor Basketbol Kursu Basketbol oynamayı seven öğrenmek veya voleybolla tanışmak isteyen çocuklar için ilçemizde birçok seçenek vardır. Spo

2,000.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 1,600.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Gaziantep Spor Basketbol Kursu
Basketbol oynamayı seven öğrenmek veya voleybolla tanışmak isteyen çocuklar için ilçemizde birçok seçenek vardır. Spor kulüplerinin basketbol okulları, okullardaki beden eğitimi öğretmenlerinin düzenlediği basketbol kursları, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği Fabrika basketbol gibi tüm Türkiye’ye yayılmış basketbol organizasyonları basketbol öğrenmek isteyenlere yardımcı olabilir.
Eğer kurslara katılamayacak kadar büyükseniz ve bir yandan basketbol becerilerinizi geliştirirken bir yandan da arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirmek ya da yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız ne yapabilirsiniz?
Yetişkinler için basketbol kursları maalesef pek yaygın değil. Amatör yetişkinler ya da veteran basketbol için düzenlenen çok sayıda turnuva da yok. Oysa son dönemlerde ülke takımlarımızın dünyada büyük başarılar göstermesi yetişkinlerin de voleybola ilgisini arttırdı.
Basketbol Kursu Kaç Yaşında Başlamalıdır?
Biz spor kulübümüzde 6 yaşından sonra çocuklara basketbol öğretmeye başlayabiliyoruz. Bedensel olarak topu tutmaya ve topa vurma becerisi olan her çocuk spor kursumuza katılabilir. Ön görüşmelerimize velisiyle gelen öğrencileri gördüğümüzde voleybol kursuna uygun mu değil mi karar vermek daha kolay olabilir. Sizde hemen çocuğunuzla randevu alarak spor kursu şubelerimizdeki uzman hocalarımızla tanışın ve çocuğunuz sporla tanışın hayatı değişsin.
Basketbol Antrenman Günleri ve Saatleri Nasıldır?
Basketbol kursumuzda antrenman saatleri her yaş grubu için 1'er saattir. Antrenman aralarında 10 dakikalık boşluklar bulunur. Basketbol Okullarımıza kayıt yaptıran öğrencilerimizin grupları uzman basketbol hocalarımız tarafından yaş, yetenek ve seviyelerine göre belirlenirler. Guruptaki öğrenci seviyesine ve sayısına göre çalışmalarımız velilere bilgi verilerek devam eder.
Basketbol Kursu Antrenmanı Kayıt İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?
Genelde ufak yaşlarda başladığımız basketbol kursları için öğrencilerden spor yapmasına sakınca yoktur yazısı ve kimlik fotokopi örneği belge olarak yeterli olmaktadır. Daha sonra takımlarda maçlara çıkacak basketbol oyuncularımız için gerekli olacak evraklar ve belgeler farklı olabilir.

Basketbol l Kursuna Çocuğumu Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?
Kayıt için yaşının tutması ve çocuğun spor yapmak istiyor olması yeterli olacaktır. Danışmanlarımızı arayarak hangi basketbol kursu şubemizi istiyorsanız hocamızdan randevu alıp çocuğunuzla beraber spor okulumuzu görürsünüz. Hocamız öğrencinizle tanışınca onun hangi gurupta eğitim alacağı ve günleri saatleri hakkında size bilgi verecektir.
Basketbol Kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayın veya whatsapp mesajıyla da bilgi ve randevu alabilirsiniz.
08505503540

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun