Kaydol

Özel Sınav Koleji Haramidere Kampüsü Ortaokulu

Haramidere Sınav Koleji Esenyurt Beylikdüzü location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 10 Hafta
Toplam Eğitim Saati: 930 saat

Okulumuzda uygulanan tüm derslerin içerikleri Sınav Koleji'nin akademik kurulu bölüm başkanları tarafından hazırlanır.

90,000.00 TL Bu eğitimi %10 indirimle 81,000.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%10 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%5 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %10.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Özel Sınav Koleji Haramidere Kampüsü İlkokulu değişen eğitim sistemlerine hızla uyum sağlamış köklü ve başarılı bir eğitim kurumudur.

Sınav Eğitim Kurumları, 2019 yılında ''Yılın En İyi Eğitim Markası'' tescilini almış ve bugüne kadar yüzbinlerce öğrenciyi başarılı bir şekilde yetiştirmiştir.


Sınıflar özellikle öğrencilerin rahat edebileceği gibi tasarlanmış olup teknolojik donanımdan da faydalanarak öğrencinin derse en verimli şekilde katılım sağlaması amaçlanır. Tam öğrenmenin gerçekleşmesi hedeflenen okulumuzda öğrencilerimizin grup ve takım halinde çalışmasına büyük ölçüde olanak verilir.
Özel Sınav Koleji Haramidere Kampüsü İlkokulu'nda uygulanan tüm derslerin içerikleri Sınav Koleji'nin akademik kurulu bölüm başkanları tarafından hazırlanır ve öğretmenlerimiz her uygulama için konu ile ilgili eğitim almaktadır.

Öğrencilerin yaşamsal bütün becerileri geliştirebilmeleri adına okulumuz atölyeleri doğal ve kapsamlı bir donanıma sahiptir.
Okulda yabancı dil eğitimi olarak İngilizce ve 3. sınııftan itibaren Almanca eğitimi verilmektedir. Öğrenciler Avrupa Birliği ülkeleri ile aynı müfredatı eş zamanlı öğrenirler. İngilizce eğitiminde öğrencilerimize İngilizce öğretmeni ve Native Speaker English Teacher eğitimi verilmektedir. Cambridge English Sınavları'nda başarıya ulaşan bireyler yetiştirmek için CEFR criterleri ile tüm dil becerilerine aynı anda odaklandığımız bir dil eğitim politikası izliyoruz.
Özel Sınav Koleji Haramidere Kampüsü İlkokulu'nda öğrencilerinin sağlık durumlarının takip edilmesi ve acil durumlarda doğru müdahale edilmesi adına okulumuzda tam zamanlı hemşire bulunmaktadır. Okulun rehberlik birimi tarafından hazırlanan bireysel yol haritası kapsamında özel etüt programları, dijital ve basılı soru bankaları ile başarı odaklı çalışma programı hazırlanmaktadır.
Özel Sınav Koleji Haramidere Kampüsü İlkokulu'nda öğrencilerin ilgi alanlarını keşfetmesi ve geliştirmesi için çeşitli akşam ve haftasonu kulüpleri bulunmaktadır. Spor kulübünde; futbol, basketbol, voleybol, badminton, tenis, masa tenisi, hentbol, jimnastik, kids athletics, bale, modern dans yüzme, buz pateni bulunmaktadır.

Özel Haramidere Sınav Koleji için güvenlik hassas bir konu olup, öğrencilerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla elektronik ve güvenlik görevlisi destekli önlemler alınmıştır. Çocuklarımız velileri dışında kimseye emanet edilmemektedir.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun