Kaydol

Bulats

Hemera Language Workshop Bakırköy location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 4 Ay
Toplam Eğitim Saati: 60 saat

BULATS sınavına yönelik eğitimler tüm öğrenciler için uygundur.

24,000.00 TL Bu eğitimi %5 indirimle 22,800.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%5 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %5.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

The Business Language Testing Service (BULATS–İş İngilizcesi Test Servisi), ALTE–The Association of Language Testers in Europe tarafından onaylanmış ve kabul görmüş, iş dünyasında oldukça rağbet gören bir sınavdır. BULATS Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanmakta ve tüm dünyada uygulanmaktadır. Bu sınav işe alım, eğitim, terfi ve yerleştirme konularında hem işveren hem de çalışanlar açısından doğru kararlar verilmesine olanak sağlar. Sınav 4 farklı dilde uygulanmaktadır (İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca). BULATS testleri, Cambridge ESOL (İngilizce) The Alliance Française (Fransızca) Goethe Institute (Almanca) ve Universidad de Salamanca (İspanyolca) tarafından aynı standartlar temel alınarak geliştirilmiş bir sınavdır.

BULATS’ın amacı eğitimini İş İngilizcesi üzerine alan ya da kurumlarında İş İngilizcesi seviyeleri merak edilen personellerin seviyelerini ölçmek ve değerlendirmektir. BULATS hem işveren hem personel için kariyer ve gelişim amaçlı bir sınavdır.

Hemera’da BULATS Sınav Hazırlık Eğitimleri

Sınav sistemiyle paralel olarak BULATS hazırlık eğitimleri verilmektedir. Sınav performansını artırmayı amaçlayan bir eğitim anlayışıyla çalışmaktayız. Tüm sınav hazırlık eğitimlerimiz birebir özel ders şeklindedir. Derslerin tamamı uzman ve yabancı eğitmenler tarafından yapılmaktadır.

BULATS sınavına yönelik eğitimler tüm öğrenciler için uygundur.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun