Kaydol

Toefl

Hemera Language Workshop Bakırköy location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 4 Ay
Toplam Eğitim Saati: 60 saat

Tüm sınav hazırlık eğitimlerimiz birebir özel ders şeklindedir.

24,000.00 TL Bu eğitimi %5 indirimle 22,800.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%5 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %5.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

TOEFL, dünya üzerinde İngilizce yeterlilik göstergesi olarak en çok kabul gören testtir.

130 ülkede 8.500’ün üzerinde eğitim kurumu, devlet kurumu, profesyonel organizasyon ve şirket bu test sonuçlarını İngilizce bilgisinin bir göstergesi olarak kabul etmekte ve buna göre değerlendirmeler yapmaktadır. Birçok üniversite ve eğitim kurumu muafiyet sınavları yerine bu sınavı kabul etmekte, birçok şirket ve kurum işe alımlarında ya da terfilerde TOEFL skorunu baz almaktadır. Amerika ve Kanada başta olmak üzere İngiltere, Yeni Zelanda ve Avustralya’da bulunan hemen her üniversite lisans ve burs başvuruları için geçerli TOEFL puanını şart koşmaktadır.

Dünya çapında 27 milyondan fazla kişi İngilizce dil bilgisini ve yeterliliğini belgelemek amacı ile TOEFL sınavına katılmıştır.

TOEFL sınavı adayların İngilizce okuma, yazma, dinleme, konuşma becerilerini ölçer ve internet üzerinden yapılır. TOEFL sınavları Amerika merkezli ETS (Educational Testing Service) tarafından oluşturulmuştur ve bu kurum tarafından yetkilendirilmiş test merkezleri tarafından yapılmaktadır.

Hemera’da TOEFL Sınavı Hazırlık Eğitimleri

Sınav sistemiyle paralel olarak TOEFL hazırlık eğitimleri 4 bölümden oluşmaktadır. (Listening, Speaking, Reading, Writing) Taktik ağırlıklı bir sınav olan TOEFL’da performansı artırmayı amaçlayan bir eğitim anlayışıyla çalışmaktayız. Tüm sınav hazırlık eğitimlerimiz birebir özel ders şeklindedir.

Derslerin tamamı uzman ve yabancı eğitmenler tarafından yapılmaktadır.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun