Kaydol

Voleybol Kursu

İagsk İstanbul Anadolu Gençlik Ve Spor Kulübü Maltepe location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 6 Ay
Toplam Eğitim Saati: 240 saat

maltepe Spor Kursu, Maltepe yüzme kursu, maltepe badminton kursu, maltepe Spor Akademisi, Maltepe besyo hazırlık kurs, Maltepe Voleybol Kursu, Maltepe

0.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 0.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Voleybol oynamayı seven öğrenmek veya voleybolla tanışmak isteyen çocuklar için ilçemizde birçok seçenek vardır. Spor kulüplerinin voleybol okulları, okullardaki beden eğitimi öğretmenlerinin düzenlediği voleybol kursları, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun düzenlediği Fabrika Voleybol gibi tüm Türkiye’ye yayılmış voleybol organizasyonları voleybol öğrenmek isteyenlere yardımcı olabilir.

Eğer kurslara katılamayacak kadar büyükseniz ve bir yandan voleybol becerilerinizi geliştirirken bir yandan da arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirmek ya da yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız ne yapabilirsiniz?
Yetişkinler için voleybol kursları maalesef pek yaygın değil. Amatör yetişkinler ya da veteran voleybolcular için düzenlenen çok sayıda turnuva da yok. Oysa son dönemlerde ülke takımlarımızın dünyada büyük başarılar göstermesi yetişkinlerin de voleybola ilgisini arttırdı.

Voleybol Kursu Kaç Yaşında Başlamalıdır?
Biz spor kulübümüzde 6 yaşından sonra çocuklara voleybol öğretmeye başlayabiliyoruz. Bedensel olarak topu tutmaya ve topa vurma becerisi olan her çocuk spor kursumuza katılabilir. Ön görüşmelerimize velisiyle gelen öğrencileri gördüğümüzde voleybol kursuna uygun mu değil mi karar vermek daha kolay olabilir. Sizde hemen çocuğunuzla randevu alarak spor kursu şubelerimizdeki uzman hocalarımızla tanışın ve çocuğunuz sporla tanışın hayatı değişsin.

Voleybol Antrenman Günleri ve Saatleri Nasıldır?
Voleybol kursumuzda antrenman saatleri her yaş grubu için 1'er saattir. Antrenman aralarında 10 dakikalık boşluklar bulunur. Voleybol Okullarımıza kayıt yaptıran öğrencilerimizin grupları uzman voleybol hocalarımız tarafından yaş, yetenek ve seviyelerine göre belirlenirler. Guruptaki öğrenci seviyesine ve sayısına göre çalışmalarımız velilere bilgi verilerek devam eder.

Voleybol Kursu Antrenmanı Kayıt İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?
Genelde ufak yaşlarda başladığımız voleybol kursları için öğrencilerden spor yapmasına sakınca yoktur yazısı ve kimlik fotokopi örneği belge olarak yeterli olmaktadır. Daha sonra takımlarda maçlara çıkacak voleybol oyuncularımız için gerekli olacak evraklar ve belgeler farklı olabilir.

Voleybol Kursuna Çocuğumu Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?
Kayıt için yaşının tutması ve çocuğun spor yapmak istiyor olması yeterli olacaktır. Danışmanlarımızı arayarak hangi voleybol kursu şubemizi istiyorsanız hocamızdan randevu alıp çocuğunuzla beraber spor okulumuzu görürsünüz. Hocamız öğrencinizle tanışınca onun hangi gurupta eğitim alacağı ve günleri saatleri hakkında size bilgi verecektir.

Kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayın veya whatsapp mesajıyla da bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun