Kaydol

Kadıköy Dünya Özel Ortaokulu

Kadıköy Dünya Özel Anadolu Lisesi Ve Özel Ortaokulu Koleji location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 9 Ay
Toplam Eğitim Saati: 820 saat

Kadıköy Dünya özel ortaokul bölümüne öğrencilerimiz pozitif bilimleri kalıcı olarak öğrenirken aynı zamanda İngilizcelerini de geliştirmeye devam ediy

0.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 0.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Kadıköy Dünya özel ortaokul bölümüne öğrencilerimiz pozitif bilimleri kalıcı olarak öğrenirken aynı zamanda İngilizcelerini de geliştirmeye devam ediyorlar.
Ortaokulumuzda öğrenciler, sanat ve spor dallarından kendine uygun olanı yaşamının bir parçası haline getirirler ve bu alanda kendilerini geliştirirler. Edindiği bilgileri arkadaşlarıyla paylaşarak ve etkileşim kurarak her zaman çoğaltırlar.
Ortaokul sınıflarımızda tüm derslerde bilgiyi, yaşamla paralel etkinlikler ve teknolojiyle öğrenmeleri sağlanır. Düzenli takip ve seviye analizleri sonucunda eksikleri olduğu belirlenen öğrencilerimiz olursa rehber öğretmenlerimiz gerekli çalışmaları yaparlar. Öğrencilerin eksik olduğu konuları etütler ve birebir dersler planlayarak gidermesi hedeflenir.
Ortaokulumuzda yedinci ve sekizinci sınıflarda öğrencilerimizin Lgs Sınavına tam hazır olmasını sağlamak iiçin düzenli deneme testleri uygulanır. Bu öğrencilerimizin lgs sınavına doğal bir süreç olarak uyum sağlamalarına yardımcı olur. Ortaokul öğrencilerimiz için Lgs bir yarış değil istediği liseye giren bir kapı olarak algılanır. Lgs başarımızın yüksek olmasının temel nedenleri sınava hazırlığın erken başlaması ve öğrencilerimizin kendilerine güveninin olmasıdır.
Lgs sınavında yüksek başarı çizgimiz velilerimizin dikkatini çektiği için özel ortaokul bölümümüz her yıl kontenjanını erkenden doldurmaktadır. Siz de çocuğunuzun en iyi ortaokulda eğitim almasını ve geleceğe sağlam adımlarla yürümesini istiyorsanız hemen danışmanlarımızı arayınız.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun