Kaydol

Kadıköy Özel İlkokulu Koleji

Kadıköy Dünya Özel Anadolu Lisesi Ve Özel Ortaokulu Koleji location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 9 Ay
Toplam Eğitim Saati: 4800 saat

Kadıköy Dünya Koleji Özel İlkokulu, Özel Ortaokulu, Özel Anadolu Lisesi Kadıköy Dünya koleji olarak ilkokul kademesindeki öğrencilerimizi 20 yıllık de

97,500.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 78,000.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Kadıköy Dünya Koleji Özel İlkokulu, Özel Ortaokulu, Özel Anadolu Lisesi
Kadıköy Dünya koleji olarak ilkokul kademesindeki öğrencilerimizi 20 yıllık deneyimle geleceğe hazırlıyoruz. Çocukların okul hayatına uyum sağlamaları ve sınıf iklimine alışmaları için öğretmenlerimiz her zaman onların yanında bulunmaktadır. Anaokuluna gitmemiş dahi olsa, çocuklar uyum haftası ve okulu benimseme etkinliklerimizle okul ortamına rahat bir şekilde alışıyorlar.
Tüm ilkokul sınıflarımızın mevcudu 20 kişiyi geçmemektedir. İlkokul seviyesinde sınıf öğrenci sayısının az olması öğretmenlerimizin her öğrenciye ayırabildiği sürenin artması demektir. Öğrencilerin sağlıklı gelişmesi demektir.
Özel ilkokulumuzda çocukların yaratıcılık ve sosyal uyum yönünü geliştirmek için seviyelerine uygun uluslar arası oyunlar ve etkinlikler kullanılmaktadır. Biliyoruz ki çocuklar hayatı ezberleyerek değil yaparak ve yaşayarak daha kalıcı halde öğreniyorlar.
Kadıköy Özel ilkokulumuzda çocukların yaratıcılık, üretkenlik, işbirliği becerisi, analitik düşünebilme, kaynakların doğru kullanılması ve çevre düzenlemesi gibi hayata dair çok önemli bilgileri kalıcı olarak almalarını sağlıyoruz.
Yabancı dil öğrenirken öğrencilerimiz birkaç dili yarım öğrenmesi yerine, bir dili doğru yöntemlerle ve kalıcı öğrenmelerini sağlıyoruz. İkinci kademede ikinci yabancı dil öğrenimi başlamaktadır. Çocuklarınızı özel ilkokulumuza emanet ederken içiniz rahat etsin, bizim gözümüz her zaman onların üzerinde olacak.
Kadıköy Dünya özel İlkokul, özel ortaokul kademelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve GÜNCEL KOLEJ FİYATLARINI ÖĞRENMEK İÇİN EĞİTİM DANIŞMANLARIMIZI ARAYABİLİRSİNİZ.
08505503540

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun