Kaydol

Kadıköy Med Fen Bilimleri Yks Lgs Kursu

Kadıköy Med Fen Bilimleri Yks Ve Lgs Kursu location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 10 Ay
Toplam Eğitim Saati: 750 saat

750 saat sınıf içi eğitim, güçlü rehberlik takibi ve psikolojik danışmanlık. 6-8 kişilik sınıflar

46,500.00 TL Bu eğitimi %10 indirimle 41,850.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%10 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %10.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

750 Saat Sınıf İçi Eğitim, 50 Deneme Sınavı, Türkiye Geneli Denemeler, Mayıs Ayı Kafes Programı, Dijital Yayın Desteği, 6-8 Kişilik Sınıflar, Rehberlik Çalışmaları: Öğrenci Danışmanlığı, Deneme Analizi, Günlük-Haftalık Bireysel Çalışma Programı Takibi, Meslek Belirleme Envanteri, Öğrenme Stilleri Belirleme Testi, Haftalık Bireysel Görüşmeler (Bireysel Koç ve Ergen Psikoloğu gözetiminde): Öz Disiplin Kazandırma Eğitimleri, Sürüncemede Bırakmama (Ertelemeyi Bırakma) Eğitimi, Zaman Yönetimi Eğitimi, Sosyal Beceri Eğitimleri, İletişim ve Ders Çalışma Alışkanlığı Kazandırma Eğitimleri, Dikkat Dağınıklığı ve Odaklanma Eğitimleri, Stresle Başa Çıkma Eğitimi ve Sınav Kaygısı Eğitimi. Yıl boyunca 11 müfredatı ile beraber TYT konuları da bitirilir.

2023 | Kadıköy YKS Kursları | Kadıköy En İyi YKS Kursu | Kadıköy YKS Kursu Fiyatları
YKS sınavına ortalama yılda iki milyon gencimiz girmektedir. Genellikle Yks kursları Ağustos ayında ve Eylül ayında başlamaktadır. Şuan lisede 11. Sınıfta okuyan öğrenciler için gelecek sene yks kursları erken kayıtlarını ocak ayında ve şubat ayında yapmaktalar.
Bilindiği gibi YKS Hazırlık Sınavı, TYT ve AYT oturumları ile uygulanmaktadır. Bu sınavlar, 9. Sınıf, 10. Sınıf, 11. Sınıf ve 12. Sınıf konularını kapsayan Sayısal, Eşit Ağırlık, Sözel ve Yabancı Dil oturumlarından alınan puanlara göre üniversiteye geçiş yapılmaktadır.
Bu sınavların 1. Oturumu TYT Sınavı olmaktadır ve 9. Sınıf ve 10. Sınıf konularına yöneliktir. 2. Oturumu ise AYT Sınavı olup 11. Sınıf ve 12. Sınıf konularına yönelik alan yeterlilik sınavıdır. Kapsamlı bir müfredata sahip olmakla birlikte bilginin yanında yeni nesil sorularla muhakeme ve analitik düşünme yeteneğini de ölçen sınavlardır.
Öğrenciler hedeflerine ulaşmak için, üniversitede okumak istedikleri bölümle ilgili alanlardan istedikleri oturumlara katılarak TYT ve AYT sınavlarına düzenli bir hazırlık dönemi geçirmelidir. Bu süreçte, TYT AYT yani YKS hazırlık kursları, öğrencilerin sınav konularına doğru ve planlı çalışma imkanı kazandırır. Bu Yks hazırlık kursları öğrenciye sınavda zamanı kullanmayı öğretirler. Yks kursuna devam eden öğrenciler düzenli deneme sınavı çözeceği için gerçek sınavının benzerini yapmış olurlar.

YKS Kursu | TYT Kursu | AYT Kursu Kimlere Yöneliktir?
TYT sınavı ilk basamak sınavı olduğu için tüm öğrenciler bu sınava girerler. AYT sınavı alan sınavıdır ve TYT sınavından sonraki gün yapılır bu sınavda öğrenci öğrenciler istediği üniversitenin puan türü hangisiyse ona uygun olan derslerin sorularını çözerler. Sayısal, sözel, eşit ağırlık ve yks dil olarak AYT alan sınavında farklı bölümler vardır.
AYT hazırlık kursları, adayları hem birinci basamak TYT sınavına hazırlar hem de AYT sınavına hazırlar. Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, İngilizce ve bu dersleri kapsayan bir sınav programlarına hazırlanmak isteyen öğrenciler YKS kurslarına katılabilirler. Ayrıca, TYT AYT hazırlık kurslarımız, akademik hedefleri yüksek olan ve bilinçli öğrencilerimize YKS sınavında yüksek başarı göstermelerini sağlar.
TYT Kursu | AYT Kursuna Neden Gitmeliyim?
TYT birinci basamak sınavda tüm öğrenciler tüm derslerden sorumludurlar ve bütün soruları cevaplamak zorundadırlar. Sayısal Alan Dersleri, AYT oturumu için Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji ana derslerdir. Sayısal alanda tercih yapacak öğrenciler, bu derslere daha çok çalışmalıdırlar. Eşit Ağırlık Alan Dersleri, AYT oturumu için Matematik, Tarih, Coğrafya, Türk Dili ve Edebiyatı ana derslerdir Eşit ağırlık öğrencileri bu derslere önem vermeli ve çalışmalıdır. Öğrencinin YKS hazırlık yılında hem planlı olması gereklidir hem de çalışması gereken ağırlıklı dersleri bilmelidir. Genç bir adayın planlı disiplinli biçimde düzenli çalışması ve düzenli deneme sınavı yapması tek başına mümkün değildir. İşte bundan dolayı öğrencilerin büyük çoğunluğu Yks kurslarına giderek düzenli ve planlı bir üniversite hazırlığı yapmaktadır.
Kadıköy Mezunlara Özel YKS Hazırlık Kursu TYT Kursu AYT Kursu İçeriği Nedir?
Liseden mezun olmuş öğrencilere özel uygulanan YKS Hazırlık kurs şubelerimizde hafta içi günleri, her gün ve tam gün eğitim verilebiliyor. Dersler Sabah 09:30 da başlayıp 17:00 ye kadar devam ediyor. Her hafta farklı yeni nesil ve Türkiye geneli deneme sınavı yapılıyor. ÖZDEBİR denemeleri ise aylık olarak uygulanıyor. Yıllık en az 55 veya 65 deneme yapılıyor. Bu deneme sınavlarında öğrenciler yapamadıkları soruların tekrarlarını ister kurs şubelerimizde isterlerse internet videolarıyla tekrar edebiliyorlar. En kaliteli tecrübeli yks öğretmenleri eşliğinde sınava hazırlanan öğrenciler istediği üniversitelere ve bölümlere daha kolay girebiliyorlar.

Kadıköy YKS Hazırlık Kurs Fiyatları
YKS hazırlık kurslarında fiyatların farklı olduğunu görmekteyiz. Aynı ilçede 20 tane yks kursu varsa hepsinin fiyatlarının aynı olmadığı aşikardır. Kursları seçerken sadece fiyata göre kurs tercih etmek doğru değildir. Yanlış kurs tercihi adayın başarısını etkileyeceği gibi kaybedilen zaman geri gelmez. YKS Kursu fiyatlarına bakarken dikkat edilmesi gerekenler:
Haftalık alınan ders saati, sabit etüt ve soru çözüm saati ve dönemde alınacak ders toplamı nedir?
Yks Kursu hangi ayda başlar hangi ayda biter?
YKS Deneme Sınav Paketinde neler var, toplam yapılacak deneme sınavı sayısı kaçtır?
YKS Deneme Sınavları sadece kurum içinde mi, Türkiye Geneli deneme sınavı var mı?
Rehberlik servisi sınav analizleri yapıyor mu öğrenciye özel program denetimi yapılıyor mu?
Eğitmen ekibi nasıl, deneyim seviyeleri nasıl var ve kaç yıldır aynı kurumda çalışıyorlar?
Öğretmenler her yıl ya da yıl içerisinde devamlı değişiyor mu?
Kullanılan yayınlar güncel ve yeterli mi?
Yeni nesil soru kalıplarının olduğu yayınlar kullanılıyor mu?
Bu temel konular hakkında bilgi aldığınızda size olumlu ve başarılı görülüyorsa o yks kursunu tercih edebilirsiniz.
Kadıköy TYT Dersleri Soru Dağılımı
Birinci oturum olan Temel Yeterlilik Testinde Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimleri testleri vardır. TYT Dersleri içerisinde hangisinden sorumluyuz derseniz, hepsinden sorumlusunuz. TYT sınavında yaptığınız tüm sorular size puan getirecektir. Bu TYT sınavında çıkacak soru sayısı ise şöyle;
Türkçe: 40 Soru
Matematik: 40 Soru
Fen Bilimleri: 20 Soru (7 Fizik, 7 Kimya, 6 Biyoloji)
Sosyal Bilimleri: 20 Soru (5 Coğrafya, 5 Tarih, 5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, 5 Felsefe)
Kadıköy AYT Dersleri Soru Dağılımı
İkinci basamak olan Alan Yeterlilik Testinde Matematik, Fen Bilimleri, Türk Dili ve Edebiyatı-Sosyal Bilimler-1, Sosyal Bilimler-2. Bu testlerde çıkacak soru sayısı ise şöyle;
Matematik: 40 soru
Fen Bilimleri: 40 soru (14 Fizik, 13 Kimya, 13 Biyoloji)
Türk Dili ve Edebiyatı-Sosyal Bilimler-1: 40 soru (24 Edebiyat, 10 Tarih, 6 Coğrafya)
Sosyal Bilimler-2: 40 soru (11 Tarih, 11 Coğrafya, 12 Felsefe, 6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi)
Yabancı Dil Ydt : 80 soru
Kadıköy YDT Kursu İngilizce Dersleri Yks Dil Dersleri
Üçüncü oturum olan Yabancı Dil puanıyla bölüm tercih edenler sevsen soruluk dil sınavına girerler. Ydt Testinde Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce ve Rusça dillerinde yapılacak sınavda toplam 80 soru bulunmaktadır.
Kadıköy TYT AYT yani YKS kursu şubelerimizin hepsi öğretim sistemine ve yayın kalitesine güvendiği için hepsi garantili ve sigortalıdır. Bi’Dünya Eğitim olarak on binlerce velinin ve öğrencinin doğru karar vermesi veya yanlış karar verse bile maddi manevi sorun yaşamaması için tüm Yks kurslarımız ve şubelerimiz kurs sigortası vermektedir.
Bir öğrenci başladığı kurstan memnun kalmazsa veya kursu bırakmak isterse ödediği ücreti iade alıyor. Eğer isterse başka bir kursa veya şubeye fazladan para ödemeden nakil alabiliyor. Hangi kurs diğerinden daha iyi belki bulmak net ve kesin değil ama kesin olan şey kurs sigortası sayesinde hangi kursa kayıt olursanız olun eğer memnun kalmazsanız ister diğer kursa nakil alabilirsiniz, isterseniz kursu bırakıp almadığınız eğitim kısmının ücretini iade alabilirsiniz.
Sizde hemen danışmanlarımızı arayarak istediğiniz Yks kursuna indirimli ve sigortalı olarak kayıt yaptırın kurs döneminiz güvende sorunsuz olsun.
Kadıköy'deki en iyi yks kursları bulmak ve hem kursların fiyatlarını karşılaştırmak hem de eğitimlerini karşılaştırmak tüm Şubelerimizi incelemek için TIKLAYINIZ.
Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun