Kaydol

%50 İndirimli İngilizce Kursu Kadıköy

Kariyer Burda/avrupa Lisanları İstanbul Dil Okulları İngilizce Kursları location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 1 Ay
Toplam Eğitim Saati: 30 saat

Son Günler İstanbul İngilizce Kursu %50 İndirim Devam Ediyor

6,000.00 TL Bu eğitimi %50 indirimle 3,000.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%50 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %50.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Kadıköy İngilizce Dil Kursu İstanbul, İngilizce Yabancı Dil Okulları

Türk ve yabancı dil eğitmenlerimiz ile teknolojik olarak donanımlı 12 kişilik sınıflarda konuşma ağırlıklı olarak gerçekleşmektedir. Kurslarımızda İngilizce dil eğitimi alan kişiler, Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar.

Dil Düzeyi Seviyeleri
İngilizce seviyeleri Avrupa Dil Portfolyosuna göre 6 farklı seviyeden oluşmaktadır. Bunlar; A1 < A2 < B1 < B2 < C1 < C2 şeklindedir.

A1 Seviye İngilizce

Söyleyeceklerinizi daha yavaş bir şekilde söylerseniz ve size söyleyeceklerimi hazırlarken bana yardım ederseniz eğer sizinle basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Bana acil ihtiyaçlar ya da bildiğim konularla ilgili basit sorular sorabilirseniz eğer bu soruları yanıtlayabilirim.

A2 Seviye İngilizce

Hakkında bilgi sahibi olduğum konular ve faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun cümleler kurmakta zorlansam da kısa sohbetlere katılabilirim.

B1 seviye İngilizce

Şubemizde öğrendiğim yabancı dil ile bu dilin konuşulduğu ülkelerde seyahat ederken rahatça insanlarla iletişim kurabilirim. Günlük hayatta sık sık yaptığımız konuşmaları o ülkenin dilinde (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar vs. ) hazırlanmadan konuşabilirim.

B2 Seviye İngilizce

Kursumuzda öğrendiğim dili, anadili olarak konuşan kişilerle akıcı ve doğal bir şekilde iletişim kurabilirim. Yapılan bir tartışmadan bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp, savunarak etkin olarak yer alabilirim. Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim.

C1:

Aldığım yabancı dil eğitimi sonrasında kuracağım cümleler için fazla zaman harcamadan kendimi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirim. Yeni dilimi, sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve akıcı bir şekilde kullanabilirim. Kendi görüş ve önerilerimi açık bir şekilde anlatabilir ve diğer konuşmacıların cümleleriyle ilişkilendirebilirim. Kadıköy Yabancı Dil Kursu ’nun vermiş olduğu C1 sertifikası ile İngiltere ve Avrupa'da 20’ye yakın üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul edilmektedir.

C2:

Aldığım yabancı dil eğitimi sayesinde hiç zorlanmadan her türlü tartışmaya ya da konuşmaya dâhil olabilir, görüşlerimi deyimler ve konuşma diline ait ifadelerle rahatlıkla anlatabilir ve anlayabilirim. Kendimi herhangi bir konu hakkında akıcı bir şekilde ifade edebilir, konuşmalarımdaki ince ayrıntılara dikkat çekebilirim. Herhangi bir problem ile karşılaşırsam eğer diğer kişiler daha farkına bile varmadan geriye dönüp cümlelerimi yeniden kurarak çözebilirim.

Seviyelerimizin Eğitim Süresi;

Eğitimlerimizin her seviyesi sınıftaki kişi sayısı ile doğru orantılı olarak 60 – 120 ana ders saatinden oluşmaktadır. Ana ders saatine ilave olarak her seviyede 64 adet ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz aktivite dersleri bulunmaktadır..

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun