Kaydol

İskenderun Metot Yks Kursu 11. Ve 10. Sınıflar

İskenderun Metot Yks Kursu location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 9 Ay
Toplam Eğitim Saati: 500 saat

İskenderun Metot Yks Kursu İskenderun Metot Yks Kursu olarak Yks sınavına ve Lgs sınavına 20 yıllık deneyimle öğrencilerimizi başarıya hazırlıyoruz.

20,000.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 16,000.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

İskenderun Metot Yks Kursu
İskenderun Metot Yks Kursu olarak Yks sınavına ve Lgs sınavına 20 yıllık deneyimle öğrencilerimizi başarıya hazırlıyoruz. Akademik sınavlar olan üniversite hazırlık sınavı için TYT birinci basamak sınavına ve AYT sınavı olan ikinci basamak sınavına hazırlanmak isteyen öğrencilerimiz şubemizi güvenle tercih edebilirler.

İskenderun Metot Yks Kursu olarak, öğrencilerimizin hedeflerine uygun çalışma programıyla doğru çalışmalarını alanında uzman eğitmenler eşliğinde yapıyoruz. Sınavlarda başarıyı arttıran en önemli faktör bilinçli ve hedefe uygun biçimde düzenli çalışmaktır.
Öğrencilerimize uyguladığımız düzenli yks deneme sınavları ve lgs deneme sınavları sonucunda onların eksik olduğu konularını tespit ederek telafi yoluna gidiyoruz. Deneme sınavları sonucu öğrencinin eksik olduğu ders ve konular aynı hafta içinde birebir ve etüt dersleriyle tamamlanıyor. Öğrenci eksiklerini düzenli olarak görüp tamamladığı için kendine olan sınav başarı özgüveni artıyor. Bu durum öğrencinin bir sonraki deneme sınavlarında daha iyi netler çıkarmasını ve gerçek sınav tecrübesini arttırıyor.
İskenderun Metot Yks Kursu, Sınav eğitiminde en önemli olan şeylerden birisi ise yeterli kaynak ve doğru kaynak sağlanmasıdır. Öğrencilerimize hem detaylı konu anlatımlı ders kitapları hem de evde çözmeleri için test kitapları vermekteyiz. Aynı zamanda derslerde işlenilen konuların tekrarının yapılması için eğitmenlerimiz gün sonunda ayrıca öğrencilerimize konu testleri vermektedir.
Ayrıca şubelerimizde bulunun kütüphanelerimizde, verilen yayınların dışında farklı yayınlarında bulunduğu kitaplarımızla artı destekte bulunabiliyoruz.

İskenderun Metot Yks Kursu olarak öğrencilerimizin sınav kaygısı ve sınav motivasyonu olarak düzenli bilgilendirilmesini sağlayarak onların yan etkenlerden dolayı başarısız olmalarını engelliyoruz.
Tüm yks ve lgs kursu şubelerimizin eğitimleri sigortalıdır güvenle kayıt yaptırabilirsiniz.
TÜM YKS VE LGS KURSU ŞUBELERİMİZİN GÜNCEL FİYATLARI İÇİN YILLIK FİYATLAR SAYFASINI TIKLAYINIZ.

Tüm Yks ve Lgs Kursu şubelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve GÜNCEL YKS KURSU LGS KURSU FİYATLARINI ÖĞRENMEK İÇİN EĞİTİM DANIŞMANLARIMIZI ARAYABİLİRSİNİZ.

DANIŞMANLARIMIZIN DÜZENLEYECEĞİ KAYIT GÖRÜŞMESİ RANDEVULARINA BİR HAFTA İÇİNDE GELEREK ŞUBEDE KAYIT YAPTIRANLARA EKSTRA %10 KURS İNDİRİMİ UYGULUYORUZ.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun