Kaydol

Basketbol Kursu Büyükçekmece, Olimpia Spor Kulübü

Olimpia 2023 Spor Kulübü location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 6 Ay
Toplam Eğitim Saati: 48 saat

Olimpia 2023 Spor Kulübü

2,500.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 2,000.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40


Basketbol Kursuna Kaç Yaşında Başlanır?
Basketbol kursumuza 6 ile 18 yaş arasındaki kız ve erkek çocukları kayıt yaptırabilirler. Herhangi bir boy kilo veya fiziki özellik aranmamaktadır. Amacı spor yapmak olan ve sporu seven her öğrenci kursa katılabilir. Basketbol kursu Öğrencileri yaşına ve fiziksel durumuna göre guruplara ayrılırlar ve öyle futbol eğitimine başlarlar.
Basketbol Spor kursumuz bünyesindeki, uzman ve deneyim sahibi futbol hocalarımız gözetiminde çocuklarınızı başlatabilirsiniz. Basketbol kursumuza herhangi bir fiziksel özellikle ve boy sınırı olmadan kayıt başvurusunda bulunabilirsiniz. Antrenman ve kurs programımızda, çocuklarımıza futbol sporunu sevdirirken, psikolojik ve sosyal açıdan gelişimlerini desteklemiş oluruz.

Basketbol Kursuna Çocuğumu Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?
Kayıt için yaşının tutması ve çocuğun spor yapmak istiyor olması yeterli olacaktır. Danışmanlarımızı arayarak hangi basketbol kursu şubemizi istiyorsanız hocamızdan randevu alıp çocuğunuzla beraber spor okulumuzu görürsünüz. Hocamız öğrencinizle tanışınca onun hangi gurupta eğitim alacağı ve günleri saatleri hakkında size bilgi verecektir.

Basketbol Kursu Antrenmanı Kayıt İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?
Genelde ufak yaşlarda başladığımız basketbol kursları için öğrencilerden spor yapmasına sakınca yoktur yazısı ve kimlik fotokopi örneği belge olarak yeterli olmaktadır. Daha sonra takımlarda maçlara çıkacak basketbol oyuncularımız için gerekli olacak evraklar ve belgeler farklı olabilir.

Basketbol Kursu Antrenman Günleri ve Saatleri Nasıldır?
Basketbol kursumuzda antrenman saatleri her yaş grubu için 1'er saattir. Antrenman aralarında 10 dakikalık boşluklar bulunur. Basketbol okullarımıza kayıt yaptıran öğrencilerimizin grupları uzman basketbol hocalarımız tarafından yaş, yetenek ve seviyelerine göre belirlenirler. Guruptaki öğrenci seviyesine ve sayısına göre çalışmalarımız velilere bilgi verilerek devam eder.

Her ilçede, semtimizde basketbol kursumuz bulunmaktadır.

Basketbol antrenman spor salonumuzu görmek ve kursumuz hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayarak veya whatsapp mesajıyla randevu alabilirsiniz.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun