Kaydol

Estetisyenlik Güzellik Uzmanlığı Eğitimi Zonguldak

Zonguldak Dünya Güzellik Uzmanlığı Estetisyenlik Kursu location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 8 Ay
Toplam Eğitim Saati: 824 saat

Estetisyenlik Güzellik Uzmanlığı Eğitimi Zonguldak Güzellik Uzmanlığı Estetisyenlik Eğitimi Kursu Estetisyenlik eğitimi tüm illerde bulunan tüm şubel

16,000.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 12,800.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Estetisyenlik Güzellik Uzmanlığı Eğitimi Zonguldak

Güzellik Uzmanlığı Estetisyenlik Eğitimi Kursu
Estetisyenlik eğitimi tüm illerde bulunan tüm şubelerimizde sizleri yeni mesleğinize ulaştırmaktadır. Öncelikle bu sağlık ve güzellik alanında çalışmak isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Estetisyen olarak güzellik uzmanı olarak kariyer yapmak ve yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız işte doğru yerdesiniz.
Tüm Dünya Güzellik uzmanlığı yani estetisyenlik kurslarımızda sizlere Meb onaylı 826 saatlik estetisyenlik uzmanlığı eğitimi sonucunda resmi belgenizi veriyoruz. Güzellik Uzmanlığı kursunu bitirenler Meb tarafından yapılan beceri sınavını geçtiğinde meb onaylı belgesini almaktadır.
Güzellik ve estetisyenlik kursu, güzellik sektörü alanında iş sahibi olmak ve çalışma hayatına dâhil olmak isteyen bireyler için oluşturulmuş bir eğitim programıdır. Bu eğitim programı, kursiyerlerimizin hem teorik hem de pratik olmak üzere her türlü bilgi ve içeriğe hâkim olmaları amaçlanarak hazırlanmıştır.

Estetisyenlik Kursunda Neler Öğreneceksiniz?
Tüm temel konularda hem teorik hem uygulamalı egitim alarak gene olarak her alanda yeterli olacaksınız. Sonrasında istediğiniz alanda uzmanlaşma izin çalışabilirsiniz.
Güzellik Uzmanlığı Sertifikamı Aldığımda Neler Yapabilirim ?
Güzellik Uzmanlığı kursumuzdan mezun olup sertifikalarını alan öğrenciler,
Güzellik salonlarında,
Polikliniklerde,
Spa merkezlerinde,
Tıp merkezlerinde,
Hastanelerin güzellik ve bakım bölümlerinde,
Otellerin cilt sağlığı ve vücut bakımı bölümlerinde güzellik uzmanı olarak çalışmaya başlayabilirler.
Estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı eğitimi veren halk eğitim merkezlerinde ve özel eğitim kurumlarında usta öğretici olarak görev alabilirler.
Kozmetik satış markalarında ve eczanelerde pazarlama uzmanı, eğitmen ya da dermo-kozmetik danışmanı olarak görev alabilirler.
Kurs sonunda belirli bir alanda uzmanlaşmak isteyen öğrencilerimiz, profesyonel makyaj, protez tırnak, kalıcı makyaj, BB Glow gibi özel eğitim programlarımız arasında yer alan eğitimlerimize katılabilirler.
Güzellik uzmanı olarak yurt dışında çalışabilir miyim ?
Kursun sonunda verilen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bu sertifikanın dünyada birçok ülkede de geçerliliği bulunmaktadır. Mezunlarımız bu ülkelerde güzellik uzmanı olarak çalışabilecekleri gibi, başarılı olan öğrencilerimize İngiltere, Almanya, Fransa, Kanada, Hollanda gibi bir çok ülkede staj yapabillir ve çalışabilirler.
Güzellik Uzmanlığı Estetisyenlik Kursu Fiyatları
Estetisyenlik uzmanı kursları sayısı her gün artmaktadır. En kaliteli ve uygun fiyatlı güzellik uzmanı kursunu belirlerken, birkaç kritere dikkat etmek gereklidir.
Güzellik uzmanlığı kursunun, kurs programının eğitim içeriği, gerçek uygulamalara yer verip vermediği, eğitmen kadrosunun deneyim ve donanımı, kurs sonrasında verilecek sertifika gibi pek çok detayla birlikte, estetisyenlik kursu sonundaki çalışma ve staj imkanlarının çokluğu kursun fiyatını değiştirebilir.
Dünya estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı kurslarının Türkiye’de her ilde kurs şubesi bulunmaktadır. Tüm estetisyenlik kursu, kursiyerlerimiz sigortalı ve öğrenme garantili eğitim alırlar. Sertifikayı alamayan öğrenciler isterlerse tekrar sınava girerek sertifikalarını alırlar.
Meb Onaylı Güzellik Uzmanlığı Estetisyenlik Kursu
Güzellik uzmanlığını meslek olarak seçmek, çeşitli güzellik merkezlerinde çalışabilmek yada kendi güzellik merkezinizi açabilmek için gereken eğitimleri almakla birlikte MEB onaylı bir kurs bitirme sertifikasına da sahip olunması gerekir.
Dünya Güzellik Estetisyenlik Kursu, kurs programı sonrasında MEB onaylı sertifika sahibi olmaya hak kazanabilir ve bu sayede gerek farklı merkezlerde çalışabilmek için, gerekse kendi güzellik merkezlerini açmak için gerekli MEB onaylı sertifikaya sahip olabilirsiniz.
Güzellik Uzmanlığı Kursları Ne Kadar Sürer?
Güzellik Uzmanlığı kursları Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olmak zorundadır. MEB’e bağlı olmayan hiç bir kurumun bu eğitimi verme yetkisi bulunmamaktadır. Bu eğitim programı Talim Terbiye Kurulu tarafından 310 ders teorik, 516 ders uygulamalı olmak üzere 826 saat olarak planlanmıştır.
Güzellik Uzmanlığı Kursu’na Kimler Katılabilir?
Kursumuza katılmak için 19 yaşından gün almış olmak ve en az ilkokul ve/veya ilköğretim düzeyinde eğitim almış olmak gerekmektedir.
Estetisyen Güzellik Uzmanı Maaşı Ne Kadar?
Tüm güzellik kurslarımızda yılda yüzlerce kişi eğitimi bitirip mesleğe başlamaktadır. Yeni mezunlar asgari ücretle işe başlamalarına rağmen kendini geliştirenler bir iki ay sonra daha yüksek maaş ve yaptığı işlerden prim almaya başlayacaktır. Biraz da sizin kendinizi geliştirmenize göre ortalama aylık maaş 20 bin lirayı geçmektedir. Eğer çalıştığınız kurum kaliteli bir kurumsa size ortalama işlem primleriyle ayda 30 bin lira civarında maaş vereceklerdir. Önemli olan mesleğinizi severek yapmanız ve kendinizi sürekli geliştirmeniz olacaktır.

TÜM GÜZELLİK VE ESTETİSYENLİK KURSLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK VE KAYIT OLMAK İÇİN HEMEN DANIŞMANLARIMIZI ARAYINIZ VEYA TIKLAYARAK KURS FİYATLARINI GÖRÜNÜZ.
08505503540

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun