Kaydol

Ümraniye Yks Kursu, Nazmi Arıkan Fen Bilimleri

Ümraniye Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Yks Lgs Kursu location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 10 Ay
Toplam Eğitim Saati: 930 saat

Ümraniye Yks Kursu, Nazmi Arıkan Fen Bİlimleri NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ EĞİTİM KURUMLARI Deneyimli, dinamik ve alanında yetkin öğretmen kadrosu

80,000.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 64,000.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%10 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Ümraniye Yks Kursu, Nazmi Arıkan Fen Bİlimleri
NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİ ÜNİVERSİTE SINAVLARINA HAZIRLIK ÇALIŞMALARI
• 11. VE 12. Ve Mezun grup öğrencilerine okul başarılarının yanı sıra üniversite sınavlarına hazırlık amacıyla özel programlar uygulanır.
• Öğrencilerimizin seçtikleri alana göre 11. Sınıflarda 9. Ve 10. Sınıf üniversite hazırlık konuları ve 11. Sınıf konularının tamamı; 12. Sınıflarda ise 9. , 10. Ve 11. Sınıf üniversite hazırlık konuları ve 12. Sınıf konularının tamamı anlatılır.
• TYT ve AYT Deneme Sınavları belirli araklılarla Türkiye genelindeki tüm kurumlarımızda aynı anda uygulanır. Öğrencilerimize konu analizli sınav sonuç belgeleri verilir.
• Deneme sınavlarının soru çözümleri EYS sistemimizde yayınlanır.
• Deneme sınavı analizlerine bağlı olarak ve öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda konu tekrarı ve soru çözüm etütleri yapılır.
NAZMİ ARIKAN FEN BİLİMLERİNDE EĞİTİM YÖNETİM SİSTEMİ (EYS)
• Kurumlarımıza özgü bir web uygulamasıdır.
ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLIK REHBERLİK ÇALIŞMALARIMIZ
• Rehber öğretmenlerimiz, sınava hazırlık sürecinin her aşamasında öğrencilerimizi bilgilendirir; onların sınav kaygılarını giderici isteklendirme çalışmalarında bulunur.
• Öğrencilerimizin ilgi ve yeteneklerine uygun bölümleri ve üniversiteleri seçmeleri için “Üniversite ve Meslek Tanıtım Günleri” düzenlenir.
• YKS sonuçları açıklandıktan sonra rehber öğretmenlerimiz öğrencilerimize ayrı ayrı randevu vererek tercih listelerinin hazırlanmasında onlara bire bir rehberlik ederler.
ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLIK TESTLERİMİZ VE YAYINLARIMIZ
 Konu Testleri: İşlenen konuların pekiştirilmesine ve öğrencilerin soru çözüm hızının artırılmasına yönelik testlerdir.
 Alıştırma Testleri: Konuyu kavratmak amacıyla boşluk doldurma, doğru-yanlış, soru-yanıt vb. tarzda hazırlanan çalışmalardır.
 Konu Tekrar testleri: 12. Sınıf öğrencilerimize ve Mezun öğrencilerimize YKS öncesinde tüm TYT-AYT konularını tekrar etmek amacıyla uygulanan testlerdir.
 Soru Fasikülleri: 11. Sınıf ve 12. Sınıf ve Mezun öğrencilerimize, işlenen konuları belli aralıklarla tekrar etmek amacıyla her dersten ayrı ayrı verilen fasiküllerdir.
 TYT Soru Bankaları: Her dersten ayrı ayrı hazırlanan ve o dersle ilgili tüm TYT konularını içeren soru kitaplarıdır.
 YKS Soru Bankaları: Her dersten ayrı ayrı hazırlanan ve o derle ilgili tüm TYT ve AYT konularını içeren soru kitaplarıdır.
 Konu Anlatım Fasikülleri/Konu Anlatım Kitapları: Okul müfredatlarına uygun olarak hem okula destek hem de TYT ve AYT’ ye hazırlık amacıyla verilen yayınlardır.
 Rehberlik Yayınları: Ders çalışma ve soru çözme teknikleri, meslekler rehberi, sınava hazırlık sürecinde moral motivasyonun önemi gibi konularda öğrencilerimize ve velilerimize kılavuzluk yapmak amacıyla hazırlanan yayınlarımızdır

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun