Kaydol

Yeşilışık Sürücü Kursu B Sınıfı Araba Ehliyeti Kadıköy

Yeşil Işık Araba Motor Sürücü Ehliyet Kursu Kadıköy location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 1 Ay
Toplam Eğitim Saati: 40 saat

Yeşilışık Sürücü Kursu B Sınıfı Araba Ehliyeti Kadıköy

14,500.00 TL Bu eğitimi %15 indirimle 12,325.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%15 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%5 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %15.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Yeşilışık Sürücü Kursu B Sınıfı Araba Ehliyeti Kadıköy


Yeşilışık Sürücü Kursu B Sınıfı Araba Ehliyeti
B sınıfı araba sürücü ehliyeti ister otomatik vitesli arabayla ister manuel vitesli araba kullanmaya yönelik alınabilir.
B sınıfı sürücü belgesi traktör, otomobil, kamyonet kullanacak olan sürücülerin alması gereken ehliyet sınıfıdır. Bu ehliyet sınıfında adaylar kursta eğitimlere katıldıktan sonra sonra M.E.B bünyesinde yazılı sınava katılırlar. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar sınavın ardından takribi 20 gün içerisinde direksiyon uygulama sınavına katılır. Bu sınavı da başarıyla geçtikten sonra adayların sürücü belgeleri hazırlanacaktır. Sürücü Belgesi hazırlanan adaylar randevu alarak sürücü belgelerini ilçe emniyet trafik bürodan alabilirler.
Yeşilışık B Sınıfı Araba Ehliyeti Fiyatı Ne Kadardır?
Sürücü kursları ehliyet fiyatlarını kendisi belirlemezler. İller bazında sürücü ehliyeti fiyatlarını valilik belirler ve yayınlar. İl genelindeki tüm sürücü kursları milli eğitim ve valilik tarafından belirlenen kurs fiyatlarından öğrenci kaydı yaparlar.
İl genelinde tüm sürücü kurslarının A sınıfı ve B sınıfı sürücü ehliyet kurs ücretleri aynıdır. Burada amaç sürücü ehliyetinde belli bir kalitenin ve standartın yakalanmasıdır.
Sadece okullara ve kurslara verilen toplu kayıt işlemlerinde online ön kayıt girişinde indirim uygulayabilir. Bu kayıtlarda belli bir eğitim kurumunda ondan fazla öğrenci kayıt olması koşuluyla öğrencilere ehliyet kursu için indirim uygulanır.
Yeşilışık Kadıköy Ehliyet kampanyası için okullardan, kurslardan kayıt olan öğrencilerin online ön kayıtta okullarına ait olan özel kodu kullanması zorunludur.
Okul indirim koduyla yapılan sürücü ehliyeti kursu kayıtlarında öğrenci bir yıl içinde istediği zaman kursa başlayabilir. 17 yaşındayken kayıt olup 18 yaşına girdiğinde kursa başlayabilir.
Kadıköy ve diğer ilçelerde olan 84 sürücü ehliyet kursumuza kayıt olanların hepsi sigortalıdır. Eğer ehliyet almaktan vazgeçerse yaptığı kayıt kaporası geri ödenir.
Kadıköy B SINIFI OTOMATİK VE MANUEL VİTESLİ ARABA EHLİYETİ ALMAK İÇİN DANIŞMANLARIMIZI HEMEN ARAYIN BÜYÜK FİYAT AVANTAJLARINDAN YARARLANIN.
08505503540

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun