Kaydol

Lgs - Tyt Ve Ayt Hazırlık Butik Kurs Yeşilyurt/bakırköy

Yeşilyurt Kıraç Fen Bilimleri Yks Lgs Yös Kursu Bakırköy location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 10 Ay
Toplam Eğitim Saati: 480 saat

5.-6.-7. ve 8. Sınıflar, 9.-10.-11. - 12. sınıflara; Birebir Özel Ders 4 veya 8 kişilik sınıflar Düzenli deneme sınavları Etkin Öğrenci takip sistemi

55,000.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 44,000.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%7 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Yeşilyurt Kıraç Fen Bilimleri YKS ( TYT ve AYT Hazırlık) ,LGS ve YÖS Kursu Bakırköy( Yeşilyurt ,Yeşilköy, Florya, Ataköy)

5.-6.-7. ve 8. Sınıflar,
9.-10.-11. ve 12. sınıflara;
Birebir Özel Ders
Maksimum 8 kişilik sınıflar
Düzenli deneme sınavları
Etkin Öğrenci takip sistemi
Her hafta bir deneme sınavı

11. Sınıflar, 12. Sınıflara ve Mezunlara yönelik YKS kurslarımızda üniversiteye hazırlık programları uyguluyoruz. Öğrencilerimize danışman öğretmenleri tarafından haftalık ders çalışma programları hazırlanır ve düzenli olarak kontrol edilir. Eksik görülen konuların tamamlanması için birebir çalışmalar yapılır. Öğrenciler konunun ayrıntısını soru çözerek ve zorlandığı soruları öğretmenlerine sorarak öğrenirler. Yapılan deneme sınavları ile öğrencilerin başarılarını takip ediyoruz.

6. Sınıflar, 7. Sınıflar ve . Sınıflara yönelik LGS hazırlık programları uyguluyoruz. Öğrencilerimize danışman öğretmenleri tarafından haftalık ders çalışma programları hazırlanır ve düzenli olarak kontrol edilir. Eksik görülen konuların tamamlanması için birebir çalışmalar yapılır. Öğrenciler konunun ayrıntısını soru çözerek ve zorlandığı soruları öğretmenlerine sorarak öğrenirler. Yapılan deneme sınavları ile öğrencilerin başarılarını takip ediyoruz.

Şubemizi gezmek ve kurs müdürümüzle tanışıp tüm sorularınıza yanıt almak için lütfen eğitim danışmanlarımızı telefonla arayın veya whatsapp üzerinden mesaj yazın.
SİZİN İÇİN KAYIT GÖRÜŞMESİ RANDEVUSU VERELİM KURUMUZU DAHA İYİ TANIYIN.

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun