Kaydol

İzmir Bioenerji Eğitimi - Master Seviye

Zirve Kişisel Gelişim Akademisi Karşıyaka İzmir location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 2 Yıl
Toplam Eğitim Saati: 40 saat

EĞİTİMLERİMİZ'DE E-DEVLET ONAYLI VE YURT DIŞI AKREDİTE ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR. 13 ADET BANT YAYINI , PDF , 2 YIL BOYUNCA AYLIK CANLI DERS

5,900.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 4,720.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%7 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

BİOENERJİ NEDİR?

Bioenerji, evrensel enerji veya yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Temel işlevi; evrende ve tüm canlılarda bulunan kozmik enerjiyi, şifaya ulaşmaya yardımcı olmak amacıyla kullanılır. Bir başka deyişle. Vücuttaki yaşam enerjisi anlamına gelmektedir.

Fiziki olarak bedenimiz; dışarıdan aldığımız, yiyecek, içecek, vitamin, aldığımız hava, tükettiğimiz her şey vücut sistemimizde enerjiye dönüştürülür. Bedenimiz bu enerji vasıtasıyla çalışır. Tıp bilimi, fiziksel durumumuza, yapılan analizlerin değerlerine bakarak teşhisin konulmasına ve bu doğrultuda tedavinin yapılmasına karar vererek yardımcı olur.

İnsanın; fiziki bedeni ile psikolojisi birbiri ile bağlantılı çalışır. Vücudumuza aldığımız besinlerin, enerjiye dönüşmesi veya eksik aldığımız vitaminlerin vücudumuzun fiziki durumunu etkileyerek, rahatsızlıkların ortaya çıkması, psikolojimizi etkilediği gibi; aynı şekilde psikolojimizin de üst seviyede olması veya düşük olması durumları, fiziki bedenimizi de etkilemektedir. Psikolojimiz ile fiziki bedenimiz arasında mutlak bir uyum bulunmakta ve birbirlerini etkilemektedir.

Hasta veya sağlıklı olmamızın nedeni de, enerjimize bağlı olduğuna göre; vücudumuzdaki negatif enerjileri ortadan kaldırarak, iyileşmemiz için şifaya kanalize etmemiz gerekir. Bedenimizdeki fiziksel bir rahatsızlık, psikolojimizi ve enerjimizi olumsuz etkileyeceği gibi; psikolojimizin ve enerjimizin bozuk olması da, rahatsızlanmamıza neden olabilir.

Unutmamamız gereken bir şey var ki, o da Bioenerji'nin tek başına tedavi için yeterli olmayacağıdır. Modern tıbba destek olarak, Alternatif tıp tekniklerinden birisi olan Bioenerji yöntemi, Dünya Sağlık Örgütü tarafından kabul görmüş, onaylanmış ve birçok dünya ülkelerinde kullanılmaktadır. Bioenerji gözle görülemeyen fakat cihazlarla ölçülebilen, alternatif tıp tedavilerinde en çok kullanılan ve en çok verim alınan şifa kaynağı bir enerjidir. Yaşam enerjimizdeki olumlu dengeler; hastalıkların teşhis ve tedavisinde kolaylık olanağı sağlayacağı için, modern tıbba destek niteliğinde tamamlayıcı yöntem olarak düşünülmektedir.

Bedenimizde, herhangi bir organımızın hastalanıp rahatsızlık vermesi sonucunda; vücudumuzun enerji merkezlerinde, yaşantımıza bağlı zaman zaman tıkanmalar ve bozulmalar olabilir. Enerji merkezlerimizde oluşan bu tıkanmalar, bozulmalar, negatif enerji oluşturduğu için, hastalıklara neden olabilir. Bu negatif enerjileri gidermek, düzgün çalışmayan enerji akışını düzenlemek amacıyla, siz danışanlarıma yardımcı olmaya çalışacağım.

BİOENERJİ UYGULANMASININ İNSANLAR ÜZERİNDEKİ YARARLARI NELERDİR

Bioenerji, genellikle modern tıp alanı beraber kullanılmaktadır.

Vücuttaki kan dolaşımının daha hızlı olmasını sağlar.

Metabolizmanın daha hızlı olarak çalışmasını sağlar.

Bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkıda bulunur.

Yoğun iş temposunun ardından kronik yorgunluğun giderilmesinde çok faydalıdır.

Hem ruhsal hem de zihinsel durumun düzenlenmesinde büyük katkısı vardır.

Vücutta meydana gelen bütün ağrılarda çok etkilidir.

Vücudun kendi dengesinin sağlanmasında yardımcı bir etkendir.

Pek çok rahatsızlığın tedavisinin yanında tamamlayıcı bir onarım sağlamaktadır.

Vücutta bozulan fonksiyonların yeniden düzenlenmesine katkıda bulunmaktadır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Amacımız sizlerin Bioenerji Master eğitimini son derece başarılı ve diğer eğitim alan kişilere oranla daha deneyimli ve daha donanımlı eğitimi vermeyi hedefledik, hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması. Bizler mucize enerjistler, şifacılar yetiştiriyoruz. Bioenerji Master eğitimi süresince dilediğiniz soruda ve konuda eğiticimizle iletişim içinde kalabileceksiniz. Yüz yüze eğitimde eğiticimiz tarafından tek tek aktivasyon ve enerji çalışması yapılacak. Bioenerji Master eğitimlerimiz standart eğitimlerin dışındadır. Eğitimlerimizin tamamı online olarak yapılmaktadır. Bant yayınları ve Pdf’lerle desteklenecektir. Bir yıl süre ile aylık canlı yayınlarımızda beraber olacağız her canlı yayınımızda yeni konular çalışacağız. Eğitimimizin üzerine eklemeler ve soru cevaplar yapılacaktır. Grup halinde eğitimlerimiz olduğu gibi isteğe bağlı birebir özel derslerimiz ile eğitim vermekteyiz. Her online eğitim kaydı kursiyerimizde sonsuz kalacaktır. Erişim sınırı yoktur. Şu ana kadar alınan geri bildirimler mucizedir. Sizleri mucize ötesi eğitimiz için Zirve Kişisel Gelişim Merkezimizde görmek isteriz. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geribildirim getirmesine niyet ediyoruz. Katkı olsun ve öyle oldu.

KİMLER KATILABİLİR?

Temel Seviye Bioenerji Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlerimiz Katılabilirler.

DERS İÇERİĞİ

Bioenerji Uygulama Aşamaları

Bioenerji Master seviyeye enerji yükseltme ve dengeleme

Bölgesel Çalışma

Çakralar

Çakralar ve Bağlı Olduğu Organlar

Tali Çakralar

Çakra Hiling Çalışması

Blokajların Üzerimizde Oluşturduğu Hastalıklar

Aura ve Aura Rengi Görmek

Enerji Yükseltme ve Enerji Dengeleme

21 Günlük Arınma Çalışması

Danışan ile Uyum Profesyonel Seans Yönetimi

Bir Başkasının Bioenerjisini Aktifleştirme

Bioenerjide Eğiticilik

Enerji ve Nefes Egzersizleri

Bioenerji ile Nefes ve Meditasyon

Mantralar

Meditasyonun Faydaları

Üçüncü Göz İleri Seviye Çalışması

UYGULAMALAR

Bioenerji Master Uyumlaması (Master Enerjiye uyumlanma) Birebir Online

Uygulamalı bir başkasına Bioenerjisini Aktifleştirme

Uygulamalı Örnek blokaj Çalışması

Uygulamalı Aşk ve İlişki Çalışması

Uygulamalı Bolluk ve Bereket Çalışması

Uygulamalı Üçüncü Göz Çalışması

Uygulamalı Bioenerji ile Meditasyon Çalışması

Koruma Kalkanı Çalışması

BİOENERJİ MASTER SERTİFİKASI NERELERDE KULLANILIR?

Zirve Kişisel Gelişim Merkezi’nden alacağınız Bioenerji Master Eğitimi ve Bioenerji Master Sertifikası ile edindiğiniz kazanım ve tecrübeler sayesinde, aldığınız eğitimi sosyal çevrenize destek olarak değerlendirebilir ya da profesyonel bir kariyere adım atarak Bioenerji Master uygulayıcısı olabilirsiniz. Seminer, panel, konferans çalışması yapabilir, kurum ya da bireylere danışmanlık hizmeti sağlayabilirsiniz.

EĞİTİMLERİMİZ'DE E-DEVLET ONAYLI VE YURT DIŞI AKREDİTE ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR.
Eğitim içeriklerimiz : 13 ADET BANT YAYINI , PDF , 2 YIL BOYUNCA AYLIK CANLI DERS

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun