Kaydol

Eft ( Duygusal Özgürleşme Tekniği ) Eğitimi

Zirve Kişisel Gelişim Akademisi Karşıyaka İzmir location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 2 Yıl
Toplam Eğitim Saati: 20 saat

EĞİTİMLERİMİZ'DE E-DEVLET ONAYLI VE YURT DIŞI AKREDİTE SERTİFİKA VERİLECEKTİR. 18 ADET BANT YAYINI, PDF, 2 YIL BOYUNCA AYDA BİR CANLI DERS

4,500.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 3,600.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%7 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

EFT EĞİTİMİ

EFT (Emotional Freedom Technique) açılımında “Duygusal Özgürleşme Tekniği” anlamına gelmektedir. Akupunktur noktalarını uyararak, enerji meridyenlerinin giriş noktalarına parmak uçları ile dokunarak, geçişini sağlayan iğnesiz akupunktur veya duygusal bir egzersiz yöntemidir. EFT yetkili ve uzman kişiler tarafından uygulanması gerekir. Bireylerin, kendilerini geliştirmelerine yönelik olumsuz duygularını, duygusal travmalarını, duygu, düşünce ve davranış düzenlerinin bozukluklarını, migren, sırt ağrısı, depresyon veya madde bağımlılıklarına karşı performans düşüklüklerinin giderilmesinde beden ve zihni birleştirerek, zararlı tüm olumsuz duygulardan, tüm duygusal tıkanıklıkların giderilmesinde katkı sağlayan destekleyici bir yöntemdir. Uzun vadede olumlu sonuçlar veren ve rahatlama sağlayan bir uygulamadır.

EFT’nin kökeni tarih öncesine kadar gider ve aslı doğu kökenine dayanır. Bireylerin, kendilerini geliştirmelerine yönelik olumsuz duygularını, duygusal travmalarını, duygu, düşünce ve davranış düzenlerinin bozukluklarını, migren, sırt ağrısı, depresyon veya madde bağımlılıklarına karşı performans düşüklüklerinin giderilmesinde beden ve zihni birleştirerek, zararlı tüm olumsuz duygulardan, duygusal tıkanıklıkların giderilmesinde katkı sağlayan destekleyici bir yöntemdir. Akupunktur yöntemleri ortak kullanılarak geliştirilmiş ve bugünkü en kolay kullanılan haline gelmiştir. Ruhsal ve bedensel olarak negatif enerjiden kurtulabiliriz. Her ağrı her üzüntü yaşamımızda negatif blokaj oluşturur. Bu blokajlarda bizlere stres, korku, endişe, fobi, ağrı vb. olarak geri döner.

Çalışmalar EFT’nin duygusal özgürleşmeye destek olduğunu göstermiştir. EFT eğitimi almış kişiler tarafından uygulanmalıdır. EFT her tür duygusal ve zihinsel sorunun uygulandıktan kısa bir süre sonra negatif enerjinin ortadan kalması durumundan dolayı yaygın olarak tercih edilir. Bedenimizdeki akupunktur noktalarını parmak uçlarıyla belli ritmik hareket ve tempoyla vurulması şeklinde uygulanan enerji çalışmasıdır. Kendi döngüsünde akamayan enerji kişide zihinsel, ruhsal, duygusal olarak rahatsızlanmaya yol açar. EFT ile o bölgelerdeki enerji akışı dengelenir ve blokaj kalkar bu sebeple hızlıca sonuç alınabilir. Doğu kökenlerine göre olumsuz enerji bedenimizde bıraktığı tıkanıklıklardır. Bizlerin olumsuz hayat sürmemize neden olabiliyor. EFT kuramı ise bunun son derece genişletilmiş halidir.

EFT EĞİTİMİ İÇERİĞİ

Olumsuz İnançlar (“Talihsizim”, “Yalnızım”, “Beceriksizim”, “Babana bile güvenme”, “Para bana gelmez”, "Hiç kimseye güvenemem", "Bütün erkekler aldatır"…)

Olumsuz Duygular

Bedensel Sorunlar

Duygusal Travma

Ruhsal Gelişim

Madde Bağımlılıkları

İlişki Sorunları

Hedef Belirleme

Performans Artırma

EFT'NİN ÖZELLİKLERİ

Hızlıdır. En inatçı tıkanıklıkları bile 30-40 gün içinde negatif olmaktan çıkarır.

Etkili ve kalıcıdır.

Güvenlidir. İğne, kimyasal madde vb. kullanılmaz.

Öğrenmesi ve uygulaması kolaydır.

Kendi kendine uygulanabilir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Amacımız sizlerin EFT eğitimini son derece başarılı ve diğer eğitim alan kişilere oranla daha deneyimli ve daha donanımlı eğitimi vermeyi hedefledik, hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması. Bizler mucize enerjistler, şifacılar yetiştiriyoruz. EFT Eğitimi süresince dilediğiniz soruda ve konuda eğiticimizle iletişim içinde kalabileceksiniz. Yüz yüze eğitimde eğiticimiz tarafından tek tek aktivasyon ve enerji çalışması yapılacak. EFT Eğitimlerimiz standart eğitimlerin dışındadır. Eğitimlerimizin tamamı online olarak yapılmaktadır. Bant yayınları ve PDF'lerle desteklenmektedir. Bir yıl süre ile aylık canlı yayınlarımızda beraber olacağız her canlı yayınımızda yeni konular çalışacağız. Eğitimimizin üzerine eklemeler ve soru cevaplar yapılacaktır. Grup halinde eğitimlerimiz olduğu gibi isteğe bağlı birebir özel derslerimiz ile eğitim vermekteyiz. Her online eğitim kaydı kursiyerimizde sonsuz kalacaktır. Erişim sınırı yoktur. Şu ana kadar alınan geri bildirimler mucizedir. Sizleri mucize ötesi eğitimiz için Zirve Kişisel Gelişim Merkezi'mizde görmek isteriz. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geribildirim getirmesine niyet ediyoruz. Katkı olsun ve öyle oldu.

KİMLER KATILABİLİR?

Pozitif yaşama ilgi duyanlar,

Kişisel gelişime ilgi duyanlar,

Şifacı olmak isteyenler,

Kendisine ve çevresine katkıda bulunmak isteyenler,

On sekiz yaşını doldurmuş herkes eğitime katılabilir.

Eğitimlerimiz 'de e-devlet onaylı ve yurt dışı akredite onaylı sertifika verilecektir.

Eğitim içeriklerimiz : 18 Adet Bant Yayını , PDF , 2 yıl boyunca ayda bir canlı dersler , her derste 2 enerji seansı uygulaması ve yeni kanal ve frekans yüklemeleri yapılmaktadır .

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun