Kaydol

Kozmik Enerji Eğitimi - Temel Seviye İzmir

Zirve Kişisel Gelişim Akademisi Karşıyaka İzmir location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 2 Yıl
Toplam Eğitim Saati: 40 saat

EĞİTİMLERİMİZ'DE E-DEVLET ONAYLI VE YURT DIŞI AKREDİTE ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR. 21 ADET BANT YAYINI , PDF , 2 YIL BOYUNCA AYLIK CANLI DERS

5,750.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 4,600.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%7 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

KOZMİK ENERJİ - TEMEL SEVİYE

Yaşam enerjisi olarak da adlandırılan kozmik enerji evrende var olan enerjinin kişinin vücuduna aktarılmasıdır. Kozmik enerji kişinin ruhsal, fiziksel ve zihinsel olarak olumlu yönlerde bedenini tamamen etkilemesidir. Tıbbın yerine geçmemekle birlikte en yaygın kullanılan alternatif enerji tekniklerindedir. Kozmik enerji günümüzde yaygın olarak kronik tüm rahatsızlıklarda kullanılır. Kozmik enerji teknikleri uygulayıcılığı ve uzmanlığı Dünya Sağlık Örgütü tarafından kabul edilmiş ve birçok Avrupa ülkelerinde alternatif tıp olarak uygulanmaktadır. Yüzyılın en ihtiyaç duyduğu, en pozitif katkı aldığı, hızla dönüşümünüzü gözlemlediğiniz en etkili enerjidir. Yaşamınızda oluşan her durum siz farkında olmasanız da enerjinizle ilişkilidir. Yaşam enerjiniz size evren cevap verir. Enerjiniz evrene nasıl titreşiyor, negatif durumda neler hissediyorsunuz. Pozitif durumda neler hissediyorsunuz enerjiniz yüksek olduğun da daha pozitif, daha neşeli ve yaşamı daha kolay deneyimliyorsunuz değil mi? Siz negatif olduğunuz da ise her şey sanki daha dağınık, daha negatif, yaşam sanki daha zor geliyor öyle değil mi. Aslında yaşam aynı burada fark etmeniz gereken şey enerjiniz. Her insan ellerinde, kalbinde, ruhunda, benliğinde mucizeler taşır. Bu mucizeler doğru zamanda, doğru şekilde açığa çıkabilirse pozitif sonuçlar kaçınılmaz olur. Enerji eğitimleri daha fazla akış ve soyut temelli olduğu için, enerjinizin temizliği sizin hayat akışınıza sağlayacağı kolaylık ve ellerinizle ulaşacağınız mucizeler çok önemlidir. Hayatınızın daha bolluk, daha sevgi dolu daha sağlıklı daha öz güvenli hissettiğiniz daha mucize dolu görmek farkındalığınızın yüksek olmasını istemez misiniz? Cevabınız EVET ise o zaman beraber mucizelere adım atalım.

DERS İÇERİĞİ

Kozmik enerjimizin aktivasyonu.

Kozmik enerji uygulama alanları.

Kozmik enerjide dikkat etmemiz gerekenler.

Çakralar ve bağlantılı organlar.

Meditasyon nedir ve nasıl uygulanır.

Aura temizleme nedir nasıl temizlenir ve onarılır.

Kozmik manyetik alan yüklemesi.

Dharma ve Karma enerjileri kozmik frekans ile temizleme.

Enerji bedenleri nelerdir.

Evren enerjisi nasıl işler.

Üç evren yasası.

Kozmik enerji ile mekân temizleme.

Kozmik enerji ile anten çalışması.

Kozmik enerji ile obje temizliği.

Kozmik enerji ile doğal taş uyumlama.

Kozmik enerjiyi suya kaydetme.

Kozmik enerji ile blokajları keşfetme ve arındırma.

Hastalıklara kozmik enerji ile pozitif katkı olma.

Kozmik enerji ile negatiflerden korunma.

Kozmik enerji ile algılar ve sezgileri geliştirme

Kozmik enerji ile bolluk çalışması.

Kozmik enerji ile aşk ve ilişki çalışması.

Kozmik enerji ile 21 günlük arınma çalışması.

YÜZ YÜZE EĞİTİM İÇERİĞİ

Kozmik Enerji eğitim içeriğinin tamamı aktarılmakla birlikte tek tek tüm kursiyerlerimiz eğitimci ile çalışıp enerji deneyimleyebilecek örnek seanslarla eğitiminizi pekiştireceksiniz. Grup meditasyonu ile tanışıp arınma farkındalık yolunda ilk adımı atabileceksiniz. Eğitimin 2. gününde Yüksek frekans ile Kozmik enerji ile bütünleşeceksiniz. Eğitimlerimiz 2 ay süre ile her hafta online canlı olarak yapılacaktır ayrıca Bir yıl süre ile aylık canlı yayınlarımızda beraber olacağız her canlı yayınımızda yeni konular çalışacağız Eğitimimizin üzerine eklemeler ve soru cevaplar yapılacaktır.

Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geri bildirim getirmesine niyet ediyoruz. Katkı olsun ve öyle oldu

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Amacımız sizlerin Kozmik enerji eğitimini son derece başarılı ve diğer eğitim alan kişilere oranla daha deneyimli ve daha donanımlı eğitimi vermeyi hedefledik, hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması. Bizler Mucize enerjistler, şifacılar yetiştiriyoruz. Kozmik enerji eğitimi süresince dilediğiniz soruda ve konuda Eğiticimizle iletişim içinde kalabileceksiniz. Yüz yüze eğitimde eğiticimiz tarafından tek tek aktivasyon ve enerji çalışması yapılacak. Kozmik enerji eğitimlerimiz standart eğitimlerin dışındadır. Eğitimlerimizin tamamı online olarak yapılmaktadır. Bant yayınları ve pdf'lerle desteklenecektir. Bir yıl süre ile aylık canlı yayınlarımızda beraber olacağız her canlı yayınımızda yeni konular çalışacağız. Eğitimimizin üzerine eklemeler ve soru cevaplar yapılacaktır. Grup halinde eğitimlerimiz olduğu gibi isteğe bağlı birebir özel derslerimiz ile eğitim vermekteyiz. Her online eğitim kaydı kursiyerimizde sonsuz kalacaktır. Erişim sınırı yoktur. Şu ana kadar alınan geri bildirimler mucizedir. Sizleri Mucize Ötesi Eğitimiz için Zirve Kişisel Gelişim Merkezimizde görmek isteriz. Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geribildirim getirmesine niyet ediyoruz. Katkı olsun ve öyle oldu.

KİMLER KATILABİLİR

Kozmik enerjiye ilgi duyan herkes,

Pozitif yaşama ilgi duyanlar

On sekiz yaşını doldurmuş bireyler.

Şifacı olmak isteyen herkes katılabilir.

Kendisine ve çevresine katkıda bulunmak isteyenler,

Kişisel gelişime ilgi duyan herkes katılabilir.

Eğitimlerimiz 'de e-devlet onaylı ve yurt dışı akredite onaylı sertifika verilecektir.

Eğitim içeriklerimiz : 21 Adet Bant Yayını , PDF , 2 yıl boyunca ayda bir canlı dersler , her derste 2 enerji seansı uygulaması ve yeni kanal ve frekans yüklemeleri yapılmaktadır .

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun