Kaydol

Meditasyon Eğitimi İzmir

Zirve Kişisel Gelişim Akademisi Karşıyaka İzmir location Yol Tarifi

Toplam Eğitim Süresi: 1 Hafta
Toplam Eğitim Saati: 6 saat

EĞİTİMLERİMİZ'DE E-DEVLET ONAYLI VE YURT DIŞI AKREDİTE ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR. 23 ADET BANT YAYINI , PDF

2,500.00 TL Bu eğitimi %20 indirimle 2,000.00 tl'ye alabilirsiniz

İndirim kodunuz mu var? Bi koda ihtiyacım var

%20 indirim kodunuzu giriniz.

*Ücreti Şubede Öde

*%7 Ön Ödeme Yap

Ön Kayıt Kesin Kayıt

Hemen eğitim asistanımızı arayarak ücretsiz danışmanlık ve %20.00 indirim kodunuzu alabilirsiniz.

0850 550 35 40

Meditasyon; kendi ruh dünyanıza açılan bir kapıdır. Kendinizi tanıyıp yaşamınızdaki sorunlara dışarıdan bir gözle bakmanızı, konsantre olabilmenizi, kendi varlığınızı fark etmenizi sağlar.

Meditasyon kişinin konsantrasyon yeteneğini geliştirerek düşüncelerinden uzaklaştığı ve beynini dinlendirdiği bir yöntem olarak da tanımlanabilir.

Doğu kültürlerinde meditasyon, köklü ve bilinç açıcı bir teknik olarak kabul edilir. Söz konusu olan bilinç açma durumu, her inanışa göre farklı adlandırılır. Bunlar; boşluk, farkındalık, tek olma, burada ve şimdide olma, düşüncedeki özgürlük olarak tanımlanabilir.

Dikkatinin ve düşüncelerinin peşinden takılıp gittiğini fark ettiğinizde derin bir nefes alıp vererek şu ana geri dönebilirsiniz. Rutin olarak günlük hayatınızda uygulanmaya başlanırsa etkilerini hissedersiniz.

1-30 dakika arası veya daha fazla istediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Meditasyon uygulanacak alan temiz, huzurlu ve keyif veren bir ortam olmalıdır. Bedenin sabitliği ve konforu, omurganın yapısını bozmamaya özen gösteriniz.

Meditasyon yapmak ciddiye alınması gereken bir ritüel geleneğidir. Profesyonel ellerde, temiz bir zihne kendinizi emanet edip çıkacağınız yolculuğa yol göstermeye geldik.

Eğitim sürecinde ve sonrasında etik kurallara, çalışma şekillerimize dikkat etmeniz her çalışmanızda tedaviye yönelik çalışma yapmadığımızı tıbbi içeriğimizin olmadığını ifade etmeniz önemlidir.

Hayatınızın daha sevgi dolu, daha akışta ve bolluk içinde, daha sağlıklı ve daha öz güvenli, daha mucize dolu görmek istemez misiniz? Cevabınız EVET ise, o zaman mucizelere beraber adım atalım...

Eğitimlerimiz 'de e-devlet onaylı ve yurt dışı akredite onaylı sertifika verilecektir.

Eğitim içeriklerimiz : 23 Adet Bant Yayını , PDF

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum yapmak için giriş yap

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun