Kadıköy Açı Özel Öğretim Kursu

Favorilere Ekle

Dersler, birebir sisteme ekonomik alternatif olarak, eğitimdeki kaliteyi düşürmeden, seviyesi aynı olan öğrencilerden oluşan sınıflar'da gerçekleştirilir. BİREYSELLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM Kişiselleştirilmiş eğitim; bir öğrencinin öğrenme önceliklerine, ilgi alanlarına, isteklerine, zayıflıklarına ve kültürel birikimlerine göre oluşturulmuş öğrenim programları,öğretim teknikleri ve yaklaşımları oluşturmayı kapsar. DENEME SINAVLARI 70 Adetlik deneme sınavları ile öğrencilerimiz her zaman sınava hazırlıklı olucak. BİREBİR TAKİP Öğrenciler ihtiyaçlarına göre konu anlatımı, soru çözümü ve okul dersleriyle ilgili bire bir özel ders alabilirler. ÖZEL DERS PAKETLERİ Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji ve diğer branşlarda özel ders paketleri. KOÇLUK HİZMETİ Eğitim koçu hizmet verdiği kişinin gelecek planlamasını göz önüne alarak kariyerinin sağlam temeller üzerinde yükselmesi için önemli faydalar sağlamaktadır. BİREYSELLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM Kişiselleştirilmiş eğitim; bir öğrencinin öğrenme önceliklerine, ilgi alanlarına, isteklerine, zayıflıklarına ve kültürel birikimlerine göre oluşturulmuş öğrenim programları,öğretim teknikleri ve yaklaşımları oluşturmayı kapsar. 70 Adetlik deneme sınavları ile öğrencilerimiz her zaman sınava hazırlıklı olucak.

SOSYAL MEDYA

Osmanağa Mah. HALİTAĞA CADDESİ KIVANÇ SK NO 9
Kadıköy / İstanbul

0 (216) 337-1001
0 (506) 950-8131

acikadikoy@gmail.com

www.kadikoyaci.com

Dersler, birebir sisteme ekonomik alternatif olarak, eğitimdeki kaliteyi düşürmeden, seviyesi aynı olan öğrencilerden oluşan sınıflar'da gerçekleştirilir. BİREYSELLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM Kişiselleştirilmiş eğitim; bir öğrencinin öğrenme önceliklerine, ilgi alanlarına, isteklerine, zayıflıklarına ve kültürel birikimlerine göre oluşturulmuş öğrenim programları,öğretim teknikleri ve yaklaşımları oluşturmayı kapsar. DENEME SINAVLARI 70 Adetlik deneme sınavları ile öğrencilerimiz her zaman sınava hazırlıklı olucak.

Kadıköy Açı Özel Öğretim Kursu Eğitimleri

İlgili Kurum Eğitimleri

Lgs Hazırlık Kursu ( Liseye Giriş Sınavına Hazırlık Kursu) 8.sınıf Kadıköy Açı Şubesi

Kadıköy Açı Özel Öğretim Kursu

LGS HAZIRLIK KURSU SINIFLAR : 8 VE 12 KİŞİLİK İKİ SINIF TÜRÜ HAFTALIK 18 SAATLİK DERS x 37 HAFTA 8 KİŞİLİK SINIFLARA AYRICA HAFTALIK 2 SAAT...

12,000.00 TL

SATIN AL İNCELE

Yks Kursu 11.sınıf ( Tyt Ve Ayt Kursu ) Üniversite Hazırlık Kursu, Açı Kadıköy Şubesi

Kadıköy Açı Özel Öğretim Kursu

HAFTALIK 20 SAAT DERS,6 SAATLİK SORU ÇÖZÜMÜ VE 20 SAATLİK KAFES UYGULAMASI HER CUMA YKS DENEMESİ YIL BOYUNCA 70 DENEME

12,000.00 TL

SATIN AL İNCELE

Yks Kursu 12.sınıf Ve Mezun ( Tyt Ve Ayt Kursu ) Kadıköy Açı Kurs Şubesi

Kadıköy Açı Özel Öğretim Kursu

YIL BOYUNCA: - 720 SAAT KAFES - 800 SAAT DERS - 240 SAAT SORU ÇÖZÜMÜ TOPLAM : 1760 SAATLİK HİZMET

12,000.00 TL

SATIN AL İNCELE

Lgs Hazırlık Kursu ( Liseye Giriş Sınavına Hazırlık Kursu) 7.sınıf

Kadıköy Açı Özel Öğretim Kursu

LGS HAZIRLIK KURSU

7,000.00 TL

SATIN AL İNCELE

YÜZLERCE KURUM ve EĞİTİM

%100 MEMNUNİYET

İNDİRİMLİ FİYATLAR

ÖDEME YÖNTEMLERİ

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun