Kaydol

TÜM DERSHANELER, TÜM DİL KURSLARINA VE SÜRÜCÜ KURSLARINA İNDİRİMLİ ÖĞRENCİ GÖNDEREBİLİR?

21-02-2019

  • Bi'Dünya Eğitim yirmi dört yıllık özel öğretim kurumu işletme tecrübesini, velilerin özel kurum seçme alışkanlıklarıyla birleştirerek ortaya konmuş ortak bir platformdur.

  • Veli ve öğrencilerin tüm özel öğretim kurumlarından hizmet alırken daha güvenli, daha kaliteli  öğretim almasını ve aldığı hizmetin sigortalı olmasını sağlamaktadır. Geçmiş yıllarda yaşanmış veli ve öğrenci mağduriyetlerini ortadan kaldıran bir yöntemle özel öğretim hizmeti veren binlerce kurs şubemizle hizmetinizdeyiz.

Özel öğretim kurumları sitemizde panel açtıkları zaman kendi panellerinden erken indirim kampanyalarını, bursluluk sınavlarını ve dönemsel indirimlerini yayınlarlar.Bu sayede sistemi kullanan bütün şubeler diğer şubelerde olan eğitimleri ve fiyatlarını görebilirler.

Kurum kendi öğrencisinin kardeşini istediği başka bir kursa, kendi şubesinden kayıt edebilir veya mezun ettiği kendi öğrencilerine kendi indirim kuponunu vererek başka türdeki kurslara indirimli kayıt olmasını sağlayabilir. Hem kendisi kazanır hem de öğrencisi kazanmış olur.

Kısaca üyemiz olan binlerce özel öğretim kurumu, kendi  şube kodunu kulanarak, istediği tüm türdeki kurslara kendi şubesinden öğrenci kaydı yapabilir. Hem öğrencisi başka kursalara indirimli kayıt olmuş olur hem de kurum kazanır. Binlerce kurs birbirine kayıt göndermiş olur, birlikten  kuvvet doğar.

Sizde hemen Bi’Dünya Eğitim ailesine katılın, tüm yakınlarınız sizin danışmanlığınızda tüm dershane ve kurslara indirimli ve sigortalı kayıt olabilsinler.

Sizinle daha büyük bir aileyiz…

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun