TÜM KURSLARA,İNDİRİMLİ VE SİGORTALI OLARAK NASIL KAYIT OLUNUR ?

19-09-2019

        Bi’Dünya Eğitim AŞ, dershane ve kurslarla yaptığı toplu kayıt anlaşmaları sonucunda sizlere tüm özel öğretim kurumlarının eğitimlerine indirimli ve sigortalı kayıt olma imkanı sunar. Her kurs ve dershane indirim oranını kendisi belirler ve sitemizde yayınlar.

        Dil kurslarına, sürücü kurslarına veya üniversitese/liselere hazırlık  kurslarına gitmek isteyen kursiyerler kendilerine yakın olan şubelere giderler eğitim hakkında bilgi alırlar. Daha sonra ücretleri konuşarak kayıt yaptırırlar.

        Bu aşamada kursiyer Bi’Dünya Eğitim, indirim koduyla kayıt olacağı dershane, kursa %20 indirimli olarak kayıt olabilir. Tüm şubelerin indirim oranları farklı olabilir bu yüzden sitemize girerek kayıt olacağınız şubenin indirim oranını görünüz.

         Öğrenci Bi’Dünya Eğitim sitesine girerek kayıt olacağı kursu bulur ve istediği programa indirim kodunu yazarak önce %20 indirimli fiyatı görür, daha sonra indirimli fiyatın %10 unu kredi kartıyla ödeyerek eğitimi almış olur. Kayıt olduğu anda hem kursa hem öğrenciye kayıtla ilgili bilgi mesajı gönderilir. Tüm şubelerimizin muhasebesi sitemize bağlı olduğu için online kayıt olan öğrenciyi şube anında görür ve işlemini tamamlar.

         Kursiyer yarın kayıt olduğu şubeye gider, kayıt numarasını verir ve indirimli fiyattan geriye kalan kısmı nasıl ödemek istiyorsa işlemleri tamamlar. ( ister10 taksit yaptırır, ister kartla öder, ister nakit öder)

         Kursiyer online kayıt olmayı tercih etmezse, indirim kuponuyla birlikte kayıt olmak istediği şubeye gider, oradaki yetkiliye indirim kuponunu gösterir. Kurs yetkilisi Bi’Dünya Eğitim sitesi üzerinden indirim kodunu uygular, öğrenciye indirimli toplam fiyatı söyler %10 luk kısmı karttan çekerek kaydı Bi’Dünya Eğitim sitesinden yapar. Daha sonra kendi şubesinin alacağı evrakları yapar.

            Bu durumda kursiyer alacağı dershane veya kursun eğitimini hem indirimli hem de sigortalı olarak almış olur.

            Eğitim süreci ile ilgili hiçbir kaygısı kalmaz. Sorun yaşarsa hakları Bi’Dünya Eğitim tarafından sigortalıdır. Bknz. eğitimde sigortalısınız

 

 

×
Merak ettiklerinizi hemen sorun